کریس ایوانز: کاپیتان آمریکا در Infinity War خطرناک است!

کریس ایوانز به یک کاپیتان آمریکای خطرناک در فیلم Avengers: Infinity War اشاره نمود. یکی از سه بازیگر مهم دنیای سینمایی مارول، آقای ایوانز ۳۶ ساله که با حضور در فیلم های مارول به یک شهرت بین المللی دست یافت، ممکن است به پایان کار خودش در فرانچایز پرطرفدار MCU (دنیای سینمایی مارول) نزدیک شده باشد اما هنوز قبل از رفتن قرار است در دو فیلم بعدی Avengers شاهد حضور او باشیم، پس هنوز حرف های زیادی برای زدن دارد.

کاپیتان نسبت به آخرین باری که او را در Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) دیدیم خیلی تغییر کرده است. به دنبال درگیری شدید او با تونی استارک/مرد آهنی و دولت، استیو تقریبا یک شورشی شده و پا به مسیر کاملا متفاوتی گذاشته است. از نظر ظاهری هم خیلی تغییر کرده؛ لباس متفاوتی پوشیده، ریش گذاشته و سپر خودش را کنـار گذاشته، و تقریبا شخص دیگری شده است.

ایوانز در مصاحبه تازه ای که با USA Today داشته اعتراف کرد از اولین روزهایی که در دهه ۴۰ میلادی تبدیل به یک ابرسرباز شد، این نخستین باری است که در سبک زندگی کاپیتان ساختاری وجود ندارد. البته این قضیه از قهرمان بودن او کم نکرده و همچنان در پی نجات دنیاست. آقای ایوانز در صحبت هایش اشاره کرد که کاپیتان همچنان به دنیا و کمک به مردم اهمیت می دهد اما فقط دیگر آن تعهد گذشته را ندارد. خودجوشی کاپیتان به او این امکان را می دهد که کارها را به روش خودش انجام دهد، اما پیامدهایی برای شخصیت او داشته است.

همچنین بخوانید: کاپیتان آمریکا تبدیل به Nomed می شود؟

طبق صحبت های ایوانز، اینطور به نظر می رسد که ما در فیلم Infinity War شاهد حضور نسخه خشن تر و بی رحم تری از کاپیتان آمریکا خواهیم بود چون او دیگر به کسی جواب پس نمی دهد و خودش مسئول رفتار خودش است. البته با توجه به اینکه تانوس قرار است پا به زمین بگذارد، واقعا لازم است که تمام بچه های تیم کمی خشن تر و بی رحم تر نسبت به گذشته باشند چون با قدرتمندترین موجود جهان روبرو می شوند. ایوانز همچنین گفت: “و در نتیجه، او کمی بی ادب و شاید حتی کمی خطرناک تر باشد…

فیلم سینمایی Avengers: Infinity War هفتم اردیبهشت پا به گیشه می گذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.