پیش بینی: Captain Marvel در افتتاحیه آمریکایی خودش 160 میلیون دلار می فروشد

فیلم بعدی Marvel Studios می تواند یکی از بزرگ ترین عناوین این کمپانی باشد، چونکه پیش بینی شده فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) طی افتتاحیه ۱۶۰ میلیون دلار در خاک آمریکا می فروشـد. بیست و یکمین فیلم ساخته شده در بستر دنیای سینمایی مارول اول عناونی است که شخصیت اصلی آن یک ابرقهرمان زن می باشد، خانم بری لارسون نیز کسی است که این شخصیت را به تصویر کشیده.

کارول دانورز معروف به کاپیتان مارول تاکنون در هیچکدام از فیلم های MCU حضور نداشته، اما بعنوان کسی معرفی شده که این دنیا را نجات می دهد. صحنه پس از تیتراژ فیلم Avengers: Infinity War به ما نشان داد که نیک فیوری با کاپیتان مارول در ارتباط است، او در لحظات پایانی عمر خودش تلاش کرد تا به کارول خبر دهد چه اتفاقی برای زمین رخ داده. حال، این حرکت فیوری باعث شد تا کاپیتان مارول در مرکز توجه طرفداران قرار بگیرد و اکنون همه مشتاق هستند تا بدانند این دو نفر چطور باهم آشنا شده اند و اینکه کاپیتان چگونه می تواند به نجات دنیا کمک کند.

همین هیجانی که برای کسب اطلاعات بیشتر از شخصیت کاپیتان مارول وجود دارد موجب گشته تا Captain Marvel در لیست مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۱۹ قرار بگیرد، حالا هم پیش بینی ها خبر از یک افتتاحیه بزرگ برای آن داده اند.

همچنین بخوانید | دومین تریلر فیلم Captain Marvel منتشر شد

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی Box Office Pro، فیلم سینمایی Captain Marvel هنگام ورود به گیشه با استقبال خوب طرفداران دنیای سینمایی مارول روبرو خواهد شد؛ طبق این گزارش فیلم جدید مارول طی سه روز نخست اکران در خاک ایالات متحده ۱۶۰ میلیون دلار خواهد فروخت. در بدترین حالت، Captain Marvel افتتاحیه آمریکایی خودش را با فروش ۱۴۰ میلیون دلاری به پایان می رساند و در بهترین حالت می تواند ۱۸۰ میلیون دلار بفروشد. اگر ۱۶۰ میلیون دلار را بعنوان رقم فروش این فیلم طی سه روز نخست نمایش در نظر بگیریم، می توانیم انتظار داشته باشیم که Captain Marvel گیشه را با مجموع فروش داخلی ۴۶۵ میلیون دلاری ترک کند، که می تواند باعث فروش میلیاردی این فیلم در باکس آفیس بین المللی شود.

Captain Marvel

اگر پیش بینی تبدیل به حقیقت شود و Captain Marvel همین حدود بفروشد، مارول سال ۲۰۱۹ را با یک موفقیت بزرگ آغاز خواهد کرد. در تاریخ آمریکا تنها ۱۱ فیلم کمیک بوکی وجود دارد که طی افتتاحیه بیشتر از ۱۴۰ میلیون دلار فروخته اند، هفت عدد از این فیلم ها محصول کمپانی Marvel Studios هستند. از این تعداد تنها ۸ تای آنها افتتاحیه بالای ۱۶۰ میلیون دلاری را تجربه کرده اند (که ۶ عدد از این هشت فیلم متعلق به مارول هستند) و ۴ عدد از آنها افتتاحیه بالاتر از ۱۸۰ میلیون دلاری داشته اند که همه مارولی می باشند. خارج از رکوردهای MCU، فیلم Captain Marvel می تواند بزرگ ترین افتتاحیه ماه مارس را رقم بزند. این رکورد در حال حاضر متعلق به کمپانی دیزنی است که سال ۲۰۱۷ فیلم لایو-اکشن Beauty and the Beast (دیو و دلبر) را روی پرده برد و طی افتتاحیه ۱۷۴ میلیون دلار فروخت. بد نیست اشاره کنیم که بزرگ ترین افتتاحیه برای یک فیلم کمیک بوکی در ماه مارس با ۱۶۶ میلیون دلار به Batman v Superman: Dawn of Justic (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) محصول کمپانی برادران وارنر تعلق دارد.

همچنین بخوانید | از نظر IMDB دو فیلم Captain Marvel و Avengers 4 مورد انتظارترین عناوین ۲۰۱۹ هستند

بدون شک ۲۰۱۹ سال خیلی بزرگی برای مارول است؛ نخست Captain Marvel پا به گیشه می گذارد و حدود یک میلیارد دلاری می فروشد، سپس Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) از راه می رسد و تبدیل به یکی از ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های تاریخ می شود، در نهایت Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) روی پرده می رود و حدود یک میلیار دلار دیگر برای مارول و سونی فروش می کند؛ طی همین سال قرارداد دیزنی و کمپانی فاکس نهایی می شود و شخصیت های مردان ایکس به خانه خودشان بازمیگردند!! — در ۲۰۱۹ فاز سوم دنیای سینمایی مارول به پایان می رسد و فاز چهارم استارت می خورد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.