آخرین اطلاعاتی که از فیلم Captain Marvel 2 داریم (تا 24 آبان)

در این گزارش قصد داریم نگاهی داشته باشیم به آخرین اطلاعاتی که از Captain Marvel 2 (کاپیتان مارول)، یکی از مورد انتظارترین فیلم های در حال توسعه مارول، داریم؛ اوایل ۲۰۱۹ بود که اولین فیلم کاپیتان مارول روی پرده رفت و کارول دانورز بطور رسمی پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) گذاشت. بعد از اینکه با فیلم خودش موفق کسب کرد، در Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) شاهد بازگشت وی بودیم، که طبق انتظارمان نبود اما بازگشت هیجان انگیزی محسوب می شد. و حالا هم منتظر ساخته شدن دومین فیلم انفرادی کاپیتان هستیم.

فیلم سینمایی Captain Marvel به کارگردانی آنا بودن و رایان فلک داستان خاستگاه یکی از قدرتمندترین ابرقهرمان های دنیای سینمایی مارول را روایت کرد، او در این فیلم مهیج و تماشایی با همکاری نیک فیوری تلاش کرد تا جلوی تهاجم اسکرول های تغییر شکل دهنده به زمین را بگیرد. البته در پایان فیلم معلوم شد که اسکرول ها شرورهای داستان نیستند و در نتیجه کارول به آنها کمک کرد تا یک خانه جدید برای خودشان پیدا کنند، و سپس دو دهه بعد او را دیدیم که تونی استارک را در فضا نجات دهد و به ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ کمک کرد تا تانوس را شکست دهند.

همچنین بخوانید | انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 بهار ۲۰۲۲ راهی گیشه می شود؛

حال نگاه طرفداران به سوی فیلم Captain Marvel 2 دوخته شده که می تواند داستان های مختلفی را برایش بنویسند؛ مثلا می توانند داستان قسمت اول را ادامه دهند و او را باری دیگر با اسکرول ها همراه کنند، همچنین نشان دهند که نبرد کارول و یان-راگ (با بازی جود لا) در نهایت به کجا می رسد. از طرفی امکانش را دارند تا به زمان جدید بیایند و داستان را بعد از وقایع Avengers: Endgame ادامه دهند. انتخاب های زیادی وجود دارد، ولی هنوز معلوم نیست که مارول دقیقا چه برنامه ای دارد؛

مارول بطور رسمی فیلم CAPTAIN MARVEL 2 را تایید کرده است

Captain Marvel 2

ما اطمینان داشتیم که مارول قصد دارد یک ادامه برای فیلم Captain Marvel بسازد، چون مارول همیشه فیلم های انفرادی را به هدف شروع بکار یک فرانچایز جدید تولید می کند. البته قضیه The Incredible Hulk کاملا متفاوت است، ادامه این فیلم ساخته نشد چون حقوق شخصیت هالک در اختیار کمپانی یونیورسال قرار دارد، پس این مورد یک استثنا بوده است. بگذریم؛ طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ بود که Marvel Studios بطور رسمی تایید کرد فیلم سینمایی Captain Marvel 2 قرار است واقعا ساخته شود، ولی جزو فیلم های فاز چهارم MCU نخواهد بود و در کنار دیگر فیلم های در حال توسعه، Black Panther 2 (پلنگ سیاه) و Guardians of the Galaxy 3 (نگهبانان کهکشان)، به فاز بعدی تعلق دارد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال مارولی Loki (لوکی) داریم؛

فیلم CAPTAIN MARVEL 2 تا قبل از ۲۰۲۲ اکران نخواهد شد

کاپیتان مارول 2

مارول معمولا سه سال بعد از هر فیلمی ادامه آن را راهی گیشه می کند، و با توجه به اینکه طی دو سال آینده تعداد قابل توجه ای فیلم و سریال قرار است منتشر شود، ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که Captain Marvel 2 تا قبل از ۲۰۲۲ به دستمان برسد. البته مارول دو فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) را با فاصله دو ساله روی پرده برد، که در زمان شلوغی MCU نبود. مارول بعد از آن استارت چهار فرانچایز جدید را زد (Captain Marvel و Ant-Man، بعلاوه Black Panther و Doctor Strange) و بزودی هم چند تا جدید استارت می خورند.

فاز چهارم در حال حاضر با شش فیلم و تعدادی سریال پر شده، مارول هم هر سال بیشتر از ۳ فیلم را روی پرده نمی برد (هنوز)، پس کاپیتان مارول و بقیه باید تا فاز پنجم صبر کنند چون هنوز نوبتشان نرسیده است. باید اشاره کنیم که در فاز چهارم یک فیلم جدید به نام The Eternals (ابدی ها) راهی گیشه می شود که می تواند آغازگر یک فرانچایز جدید باشد، پس ترافیک کمی قرار است سنگین تر شود!!

همچنین بخوانید | فیلم Ant-Man 3 ژانویه ۲۰۲۱ جلوی دوربین می رود؛ طبق گفته مایکل داگلاس

وقایع فیلم CAPTAIN MARVEL 2 در چه سالی اتفاق می افتد؟

فیلم کاپیتان مارول 2

وقایع فیلم Captain Marvel در سال ۱۹۹۰ اتفاق می افتاد، اما علت اینکه تصمیم گرفتند گذشته را نشان دهند این بود که می خواستند داستان خاستگاه کارون را روایت و او را به روشی درست وارد MCU کنند، پس ادامه آن می تواند بعد از حوادث Avengers: Endgame اتفاق بیافتد، و شاید هم قبل از آن. در پایان فیلم نخست ما دیدیم که کارول تصمیم گرفت در فضا بماند و از کهکشان محافظت کند، و خیلی حیف می شود که اگر فاش نکنند بین Captain marvel و Endgame چه اتفاق هایی رخ می دهد. پس مارول می رود برای Captain Marvel 2 کاری مشابه فیلم Wonder Woman 1984 انجام دهد، که یک ادامه برای اولین فیلم انفرادی واندر وومن است و وقایع آن در گذشته رخ می دهد.

همچنین بخوانید | فیلم Black Panther 2: رایان کوگلر تازه کار بر روی داستان را آغاز کرده!

داستان فیلم CAPTAIN MARVEL 2

کاپیتان مارول

اگر وقایع فیلم Captain Marvel در گذشته اتفاق بیافتد، یک ادامه خواهد بود برای فیلم نخست و ممکن است نشان دهد که کارول چطور برای اسکرول ها یک خانه جدید پیدا می کند، و در این بین چه اتفاقی بین او و کری ها رخ می دهد. در این حالت، می توانیم ملاقاتی دوباره با تالوس (Ben Mendelsohn) داشته باشیم که جزو شخصیت های خیلی جالب فیلم نخست بود. و در این میان، زمانی که کارول درون کهکشان مشغول کاوش است می تواند ملاقاتی با نسخه جوان یاندو، پیتر کوئیل و دیگر اعضای نگهبانان کهکشان داشته باشد؛ و حتی امکان برخورد با تانوس یا متحدانش هم وجود دارد.

از طرفی، داستان کارول و کری ها در فیلم نخست به پایان نرسید، و از طرفی رونان هم باید برای گرفتن کارول بازگردد چون در پایان Captain Marvel این قول را به خودش داد، پس اگر وقایع قسمت دوم بعد از Endgame رخ دهد دیگر نمی توانند فاش کنند که چه اتفاقی می افتد. باید اشاره کنیم که امکانش را دارند تا رونان را بعنوان شرور اصلی قسمت دوم انتخاب کنند، ولی بعید است چنین اتفاقی رخ دهد چون ما می دانیم که در نهایت چه سرنوشتی در انتظار این شخصیت نشسته است. شاید هم شاهد بازگشت یان-راگ باشیم، اما بهتر است که یک تهدید جدید را معرفی کنند، و مارول هم معمولا اینکار را انجام می دهد.

همچنین بخوانید | مارول در سال ۲۰۲۱ چهار فیلم را روی پرده می برد؛ برای اولین بار ۴ فیلم در یک سال!

ممکن است در CAPTAIN MARVEL 2 با اسپکتروم ملاقات کنیم

اسپکتروم

اگر وقایع Captain Marvel 2 در آینده اتفاق بیافتد، این احتمال وجود دارد که مونیکا رامبئو (Akira Akbar) دختر بهترین دوستان کارول، مونیکا رامبئو (Lashana Lynch)، بعنوان یک شخصیت بالغ بازگردد و نقش مهمی را در آن ایفا کند، شخصیتی که دارای قدرت های فراانسانی است. حضور این شخصیت در دنیای سینمایی مارول تایید شده و قرار است در سریال WandaVision توسط تیونا پریس به تصویر کشیده شود. در کتاب های مصور، مونیکا صاحب قدرت های فراانسانی می شود و با لقب اسپکتروم فعالیت می کند.

کاپیتان مارول با سریال Ms. Marvel ارتباط دارد

سریال ms. Marvel

در همایش D23 2019 بود که Marvel Studios فاش کرد خانم مارول با نام اصلی کامالا خان قرار است بواسطه سریال انفرادی خودش پا به دنیای سینمایی مارول بگذارد، که قرار است در بهار سال آینده (۲۰۲۰) وارد فاز تولید شود. هنوز تاریخ انتشار این سریال توسط سرویس استریم دیزنی پلاس تایید نشده. باید اشاره کنیم که در کتاب های مصور کاپیتان مارول ارتباط مستقیمی با میس مارول دارد (کامالا بزرگ ترین طرفدار کاپیتان است و از لقب سابق او استفاده می کند)، و تایید شده که کامالا قرار است در فیلم های آینده MCU حضور داشته باشد، پس بعید نیست که کاپیتان مارول در سریال Ms. Marvel دیده شود یا اینکه کامالا خان جزو شخصیت های Captain Marvel 2 باشد.

آخرین بروزرسانی: جمعه ۲۴ آبان

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.