مارول فیلم Captain Marvel 2 را بطور رسمی تایید کرد؛

مارول استودیوز بطور رسمی تایید کرد که فیلم سینمایی Captain Marvel 2 ساخته خواهد شد؛ بعد از سالها انتظار کشیدن، امسال گذر کارول دانورز بلاخره به سینما خورد و توانست پا به دنیای سینمایی مارول بگذارد. بری لارسون که سابقه دریافت اسکار را در کارنامه هنری خودش دارد، بازیگر نقش کارول در MCU می باشد که اولین فیلمش اوایل سال جاری میلادی روی پـرده رفت، و تبدیل شد به اولین زن ابرقهرمان مارولی که صاحب یک فیلم انفرادی می شود. Captain Marvel یکی از مهم ترین فیلم های MCU می باشد که فروش ۱٫۱ میلیارد دلاری آن باعث شد تا تبدیل به یکی از موفق ترین ها هم بشود.

چند ماه بعد از اکران Captain Marvel، ما کارول را با ظاهری متفاوت در فیلم Avengers: Endgame ملاقات کردیم که باعث جلب توجه تعداد بیشتری از طرفداران شد. کوین فایگی مدیرعامل Marvel Studios پیش از اینکه گفته بود که کاپیتان مارول قرار است MCU را در مسیر پیش رو رهبری کند. اما، با وجود اینکه مدتی از اکران Captain Marvel گذشته و اثری موفق هم بوده، تا به امروز خبری از ساخته شدن قسمت دوم آن منتشر نشده بود، اما امروز مارول بطور رسمی تایید کرد که Captain Marvel 2 در راه است.

همچنین بخوانید | بری لارسون (کاپیتان مارول) حداقل در ۵ فیلم مارولی دیگر حضور خواهد داشت؛

طی ارائه مارول در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹، مدیرعامل مشهور و پرطرفدار مارول فاش کرد که بطور رسمی مشغول کار بر روی Captain Marvel 2 هستند. البته مارول فقط تایید کرد که این فیلم در حال توسعه است، اما اشاره ای به اینکه قرار است در چه تاریخی پا به گیشه بگذارد نشد، ولی این تاریخ بطور قطع بعد از پایان سال ۲۰۲۱ خواهد بود. بنابراین، اگر جزو طرفداران کاپیتان مارول هستید، باید بگوییم که تا قبل از سال ۲۰۲۲ منتظر اکران دومین فیلم انفرادی او نباشید.

کاپیتان مارول

در مورد خبر تایید شدن فیلم Captain Marvel 2 هم باید بگوییم که زیاد غافلگیرکننده نبوده چون قسمت اول هم از نظر تجاری خیلی موفق بود و هم نقدهای خیلی خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرد؛ پس کاملا قابل انتظار بود که مارول در فکر تولید دومین فیلم انفرادی کاپیتان جدیدش باشد. ولی اگر تایید می شد که قرار نیست این فیلم را بسازند واقعا تعجب می کردیم و احتمالا شوکه هم می شدیم، چون داستان های زیادی برای کاوش کردن وجود دارد و کارول دانورز می تواند آینده درخشانی در MCU داشنه باشد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران فیلم Black Widow فاش شد؛ لیست بازیگران

خب، در نهایت مهم این است که مارول تایید کرده Captain Marvel 2 بطور قطع ساخته خواهد شد، پس حالا باید منتظر باشیم تا نام نویسنده و کارگردان، تاریخ شروع تولید و اکران، و همچنین نام بازیگران حاضر در فیلم فاش شود؛ مثلا ساموئل ال. جکسون یـا…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.