شایعه: Captain Marvel 2 قرار است در سال 2022 اکران شود!

با وجود اینـکه فیلم Captain Marvel 2 هنوز بطور رسمی توسط مارول تایید نشده، با توجه به موفقیت های تجاری و هنری قسمت اول چندان غیرمنتظره نیست که مارول از همین حالا در فکر ساخت این فیلم باشد؛ بدون شک Wonder Woman (زن شگفت انگیز) فیلمی بود که به همه نشان داد زن ها هم می توانند شخصیت اصلی فیلم های ابرقهرمانی باشند، اما Captain Marvel (کاپیتان مارول) به همه ثابت کرد که این مدل فیلم ها هم می توانند به فروش میلیارد دلاری دست پیدا کنند!!

حال، با توجه به موفقیت های این فیلم بسیاری طرفداران دوست دارند بدانند که مارول چه برنامه هایی برای کاپیتان مارول دارد، کوین فایگی نیز بتازگی صحبتی داشته با Entertainment Tonight در رابطه با ماجراجویی بعدی کارول دانورز. از آنجا که وقایع فیلم Captain Marvel در دهه ۹۰ میلادی اتفاق می افتـد، و آخرین باری که او را دیدیم در Avengers 4 بود، دوست داریم بدانیم که طی این دو دهه فاصله زمانی چه اتفاق هایی برای کاپیتان افتاده و چه ماجراجویی هایی را پشت سر گذاشته است.

همچنین بخوانید | شایعه: فیلم Avengers 5 قرار است تابستان ۲۰۲۲ اکران شود!

کوین فایگی طی مصاحبه با ET در رابطه با این ابرقهرمان گفت که “خب، ما نمی دانیم او چه کار کرده است، درسته؟ او گفت که قراره انجام بده و در انتها پرواز کرد، و سپس ما سالها به جلو و آینده پریدیم. چه اتفاقی طی این فاصله زمانی افتاده، من فکر می کنم چیزی باشه که کاوش درون آن خیلی سرگرم کننده باشد…” با این حساب هنوز داستان های زیادی برای گفت وجود دارد، البته دقیق معلوم نیست چه داستانی هایی.

کاپیتان مارول

طبیعتا، فاگی هیچوقت خیلی دقیق به سوال ها پاسخ نمی دهد تا جلوی فاش شدن هر چیزی را بگیرد، پس هرگز نمی توانیم به صحبت های او اتکـا کنیم ولی اشاره های وی معمولا مفید هستند. مثل همین حرف هایی که در Captain Marvel 2 زده و اطلاعاتی که از دوره زمانی فیلم فاش کرده است. در این میان هم یک شایعه جدید منتشر شده که ادعا می کند دومین فیلم انفرادی کاپیتان مارول قرار است در تاریخ ۶ مِی ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) پا به گیشه بگذارد، اما این تاریخ هنوز توسط خود مارول تایید نشده است.

همچنین بخوانید | شایعه: میلی بابی براون یکی از بازیگران فیلم The Eternals مارول است!

اینکه Captain Marvel 2 قرار است در تاریخ یاد شده روی پرده برود فعلا فقط یک شایعه محسوب می شود، ولی ۶ مِی ۲۰۲۲ بعنوان تاریخ اکران یکی از فیلم های آینده تایید شده، فقط هنوز نمی دانیم کدام یک از فیلم ها. اما می تواند متعلق به قسمت دوم Captain Marvel باشد و اصلا بعید نیست، ولی خود مارول بزودی نام و تاریخ اکران فیلم های چند سال آینده را فاش می کند، پس احتمالا خیلی زود می توانیم در این مورد قاطعانه صحبت کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.