ﺁﻧﺖ ﺑﻨﯿﻨﮓ به جمع بازیگران فیلم Captain Marvel پیوست

ﺁﻧﺖ ﺑﻨﯿﻨﮓ که تاکنون چهار مرتبه نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، به جمع بازیگران فیلم سینمایی Captain Marvel کمپانی مارول استودیوز پیوسته است. بری لارسون در نقش اصلی فیلم جدید مارول، اولین فیلمی که شخصیت اصلی آن زن است، ظاهر می شود و تولید آن هنوز ادامه دارد. تاکنون چندین تصویر از پشت صحنه فیلم لو رفته که بواسطه آن ها اطلاعاتی از فیلم در اختیارمان قرار گرفته است — مثلا فهمیدیم که کاپیتان مارول نسخه کری لباس خودش را در این فیلم می پوشد. ما اطلاعات محدودی از داستان این فیلم داریم، می دانیم که بر روی جنگ کری-اسکرول تمرکز دارد؛

در حالی که ساموئل ال. جکسون (نیک فیوری) و کلارک گرگ (فیل کولسون) ظاهرا فقط در صحنات زمینی فیلم حضور دارند، بقیه عوامل فقط به زمین محدود نمی شوند. ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ در نقش شخصیت شرور فیلم ظاهر می شود، جود لا نیز شخصیت مار-ول را به تصویر می کشد. ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ در نقش شخصیتی به نام مین-اروا (Minn-Erva) بازی می کند، ﻟﯽ ﭘﯿﺲ و ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ نیز باری دیگر سربازان کری، رونان و ﮐﻮﺭﺍﺙ را بر روی صحنه می آورند. حال یک بازیگر جدید هم به فیلم پیوسته است.

طلق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، ﺁﻧﺖ ﺑﻨﯿﻨﮓ (American Crime Story) به جمع عوامل فیلم Captain Marvel پیوسته است. این گزارش می گوید که او در نقش یک دانشمند ظاهر می شود، اما جاستین کرول ادعا کرده که او برای ایفای نقش مادر کارول دانورز به فیلم پیوسته است. این اولین تجربه حضور در فیلمی کمیک بوکی برای خانم ﺑﻨﯿﻨﮓ است و همچنین اولین فیلم ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ وی طی چند سال گذشته. ﺑﻨﯿﻨﮓ تاکنون چندین بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است — برای فیلم هایی مثل American Beauty و Being Julia همچنین The Kids Are All Right. باید اشاره کنیم که اگر تمام اطلاعات منتشر شده درست باشند، پس مادر کارول یک دانشمند است.

همچنین بخوانید: حضور مارگو رابی در Once Upon a Time in Hollywood تایید شد

کاپیتان مارول

شخصیت اصلی این فیلم در اصل یک خلبان است اما طی یک حادثه مرگبار هوایی در معرض انرژی های بیگانه قرار می گیرد و صاحب قدرت های فراانسانی می شود. در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که: “فیلم به روایت داستان کارول دانورز می پردازد که تبدیل به یکی از پرقدرت ترین قهرمانان دنیا می شود، زمانی که زمین درست در میان یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه (کری ها و اسکرول ها) قرار می گیرد. وقایع فیلم Captain Marvel در سال های ۹۰ میلادی اتفاق می افتد و در آن شاهد ماجراهایی طی دوره ای تاکنون دیده نشده در تاریخ دنیای سینمایی مارول هستیم.

اکران این فیلم از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز می شود.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline