از نظر IMDB دو فیلم Captain Marvel و Avengers 4 مورد انتظارترین عناوین 2019 هستند

در آخرین روزهای سال ۲۰۱۸ قرار داریم و کمپانی های بزرگ فیلم سازی اکنون در حال آماده شدن برای سال بعد هستند تا فیلم های جدید خودشان را روی پرده ببرند؛ ۲۰۱۹ برای عاشقان سینما یک سال ویژه و فوق العاده خواهد بود، طی این سال ما شاهد اکران عناوینی بزرگ و تماشایی خواهیم بود، از فیلم های لایو-اکشن و ابرقهرمانی مثل The Lion King (شیر شاه) و Avengers 4 گرفته تا بازسازی های به شدت مورد انتظار مثل Pet Sematary (غبرستان حیوانات خانگی).

حال، وبسایت IMDB لیست مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را منتشر کرده است، که مثل همیشه بر پایه میزان بازدید طرفداران از صفحه فیلم ها رتبه بندی شده است. اگر به این لیست نگاه کنیم، می توانیم دو فیلم بعدی کمپانی Marvel Studios را در جایگاه اول و دوم مشاهده کنیم؛ Captain Marvel (کاپیتان مارول) بعنوان مورد انتظارترین فیلم سال ۲۰۱۹ انتخاب شده و Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: آخر بازی) هم در جایگاه دوم قرار دارد.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل ششم Agents Of Shield به پایان رسید

اگر کمی بررسی کنیم، متوجه می شویم که دو فیلم Captain Marvel و Avengers 4 واقعـا مورد انتظارترین عناوین ۲۰۱۹ هستند و IMDB در مورد این انتخاب کاملا حق دارد. Captain Marvel نخستین فیلم کمپانی مارول می باشد که شخصیت اصلی یک زن است و کارگردانی خانم دارد، تریلر این فیلم طی ۲۴ ساعت نخست انتشار ۱۰۹ میلیون بار دیده شد و یک رکورد جالب برای مارول بود. از طرفی در صحنه پایانی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) تایید شد که کاپیتان مارول قرار است نقش مهمی را در جنگ ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ بر ضد تانوس ایفا کند، پس عجیب نیست که طرفداران مارول نگاه خاصی به Captain Marvel داشته باشند.

علت انتخاب Avengers 4 که کاملا معلوم است؛ این فیلم به سومین فاز و یک دهه نخست دنیای سینمایی مارول پایان می دهد، در این فیلم سرنوشت نهایی بسیاری از شخصیت های مارولی مشخص خواهد شد و احتمالا آخرین دیدار ما با قهرمان هایی مثل کاپیتان آمریکا خواهد بود. نخستین تریلر این فیلم طی ۲۴ ساعت نخست ۲۸۹ میلیون بار دیده شد، یعنی حتی بهتر از اولین تریلر Infinity War که با ۲۳۰ میلیون بازدید طی روز نخست یک رکورد بزرگ برای مارول بود. وقتی تریلر یک فیلم مورد توجه تعداد زیادی از طرفداران قرار می گیرد، بازدید صفحه فیلم در IMDb هم بطور چشمگیری افزایش پیدا می کند و در نتیجه وارد لیست مورد انتظارترین فیلم های سال می شـود.

همچنین بخوانید | تریلر بعدی Avengers: Endgame چه زمانی منتشر می شود؟

اگر به لیست مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۱۹ منتشر شده توسط IMDB نگاه کنیم، می توانیم چندین عنوان کمیک بوکی دیگر را هم مشاهده کنیم. از جمله فیلم بازسازی Hellboy (پسر جهنمی) با بازی دیوید هاربر (چیزهای عجیب) و به کارگردانی نیل مارشال، یا فیلم The Joker (جوکر) به کارگردانی تاد فیلیپس، و همچنین فیلم جدید فرانچایر مردان ایکس که Dark Phoenix (ققنوس سیاه) نام دارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline