ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ می گوید بری لارسون برای ایفای نقش کاپیتان مارول عالی است!

ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ در تازه ترین اظهارات خودش بری لارسون را مورد ستایش قرار داد و گفت که انتخابی عالی برای ایفای نقش کارول دانورز در فیلم Captain Marvel است. خود آقای ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ (Ready Player One) یکی از ستاره های این فیلم است اما هنوز چیزی در مورد شخصیت او نمی دانیم، و فقط گفته شده که شاید شرور این فیلم باشد ولی تایید نشده هنوز.

ما بواسطه فیلم Captain Marvel پس از سالها انتظار می توانیم کاپیتان مارول را درون دنیای سینمایی مارول مشاهده کنیم. اکنون مدت زمان زیادی است که طرفداران مارول منتظر فرا رسیدن این لحظه هستند، علاوه بر آن، این اولین فیلم انفرادی از MCU خواهد بود که شخصیت اصلی آن یک قهرمان زن است. شخصیت اصلی این فیلم، کارول دانورز در اصل یک خلبان است کـه طی یک حادثه مرگبار هوایی در معرض انرژی های بیگانه قرار می گیرد و صاحب قدرت های فراانسانی می شود. ما قرار است در این فیلم شاهد حضور تعدادی از شخصیت های مشهور دنیای سینمایی مارول، و همچنین جنگ بین کهکشانی کری-اسکرول باشیم که پـای آنها به زمین باز می شود. این فیلم به طرفداران نشان می دهد که کارول چطور تبدیل به قدرتمندترین ابرقهرمان دنیـا می شود. لارسون قرار است در Captain Marvel و قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers شخصیت کارول را به تصویر بکشد، حضور او در Infinity War نه تایید شده و نه تکذیب.

ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ، یکی از ستاره های مشهور استرالیا است که ما او را بخاطر حضور درخشانش در فیلم Rogue One: A Star Wars Story (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﯾﮏ ﺳﺮﮐﺶ) بعنوان یک شخصیت شرور می شناسیم، در تازه اظهاراتش به ستایش انتخاب بری لارسون برای ایفای نقش کارول دانورز پرداخته است. او در این مورد گفت: “بدون شک بری برای این نقش عالی است. چرا؟ چون او یک زن قدرتمند، پر احساس، و امروزی است. او یک قهرمان است، بازیگری فوق العاده و انسانی بزرگ است. پس شما برای کاپیتان آمریکا از او بهتر پیدا نمی کنید …

همچنین بخوانید: تصاویری جدید از پشت صحنه Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شد

کاپیتان آمریکا

ما هنوز اطلاعات کاملی از فیلم Captain Marvel نداریم، مثلا نمی دانیم که ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ دقیقا چه نقشی در این فیلم دارد، و فقط از حضور او خبر داریم، در کنار جود لا (ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ). اما می دانیم که آقای لا قرار است شخصیت Mar-Vell را به تصویر بکشد، کاپیتان مارول اصلی که نقش یک نوع مربی را برای کارول دانورز دارد. به تازگی هم تایید شده که ﻟﯽ ﭘﯿﺲ و ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ با شخصیت های ﺭﻭﻧﺎﻥ ﻣﺘﻬﻢ و ﮐﻮﺭﺍﺙ برای این فیلم بازمیگردند؛ ما هر دوی آنها را در فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) مشاهده کردیم.

همانطور که می دانید وقایع فیلم سینمایی Captain Marvel در سال های ۱۹۹۰ میلادی به وقوع می پیوندد. در این فیلم شاهد حضور ساموئل ال. جکسون (Avengers: Age of Ultron) بعنوان نیک فیوری و همچنین ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ (Agents Of Shield) بعنوان فیل کولسون خواهیم بود. در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که: “فیلم به روایت داستان کارول دانورز می پردازد که تبدیل به یکی از پرقدرت ترین قهرمانان دنیا می شود، زمانی که زمین درست در میان یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه (کری ها و اسکرول ها) قرار می گیرد. وقایع فیلم Captain Marvel در سال های ۹۰ میلادی اتفاق می افتد و در آن شاهد ماجراهایی طی دوره ای تاکنون دیده نشده در تاریخ دنیای سینمایی مارول هستیم.

اکران این فیلم از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز می شود.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline