ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ و ﻟﯽ ﭘﯿﺲ به جمع ستارگان فیلم Captain Marvel پیوستند!

دیزنی و مارول استودیوز نام بازیگران رسمی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) را تایید کرد، و معلوم شد که ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ قرار است بواسطه این فیلم باری دیگر شخصیت فیل کولسن را در سینما به تصویر بکشد. مارول همیشه برای ساخت فیلم هـای خودش از یک فرمول خاص پیروی می کند، این استودیو معمولا فیلم های خود را با یک ترتیب زمانی می سازد بطوری که در ادامه هم باشند، اما در فاز سوم MCU آنها تغییراتی ایجاد کردنـد که به بهتر شدن فرانچایز کمک بزرگی می کنـد. بزرگ ترین مثال برای این تغییر، اولین فیلم انفرادی شخصیت کارول دانورز (با نقش آفرینی بری لارسون) است که وقایع آن در دهه ۹۰ میلادی اتفاق می افتد.

این تغییر باعث شده که مارول بتواند ساموئل ال. جکسون (رهبر سابق سازمان شیلد) را بازگرداند و حال ما می توانیم باری دیگر شخصیت او، نیک فیوری را روی پرده سینما مشاهده کنیم، البته این نیک با نیکی ما می شناسیم تفاوت هایی دارد؛ به جز تفاوت های شخصیتی که از آنها بی اطلاع هستیم، فیوری فیلم Captain Marvel جوان است و دو چشم کاملا سالم دارد! بازگشت او، یکی از بهترین اتفاق های فاز سوم می باشد.

البته، مشاهده نسخه جوان نیک فیوری تازه شروع داستان است. از آنجا که وقایع فیلم در سال های ۱۹۹۰ میلادی اتفاق می افتد، بسیاری از طرفداران اینطور تصور می کنند که ما در این فیلم می توانیم شاهد حضور چندین شخصیت مارولی مشهور دیگر هم باشیم، مثلا گفته شد که ممکن است پگی کارتر (با بازی Hayley Atwell) را دوباره ملاقات کنیم، یا حتی دیداری با نسخه جوان ﺍﻭﺭﺕ ﮐﯽ. ﺭﺍﺱ (Martin Freeman) داشته باشیم، و خیلی از شخصیت های مشهور دیگر. حال باید اشاره کنیم که این تئوری تا حدودی درست از آب درآمده است، نه کاملـا.

همچنین بخوانید: کریس پرت Avengers: Infinity War را بزرگترین فیلم تاریخ نامید!

مارول و دیزنی با انتشار یک اطلاعیه بطور رسمی نام بازیگرانی که در فیلم Captain Marvel حضور دارند را فاش کردنـد، این بیانیه به واسطه آغاز تولید فیلم منتشر شد که بازگشت چند شخصیت مهم را تایید می کند. این لیست را در ادامه می توانید مشاهده کنید اما باید بگوییم که هیجان انگیزترین نام، ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ (Avengers) بازیگر نقش فیل کولسن است که چند روز قبل او را در سریال Agents Of Shield (ماموران شیلد) مشاهده کردیم. ﻟﯽ ﭘﯿﺲ و ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ هم دیگر بازیگرانی هستند که با شخصیت های ﺭﻭﻧﺎﻥ ﻣﺘﻬﻢ و ﮐﻮﺭﺍﺙ برای این فیلم بازمیگردند؛

بازیگر برنده اسکار بری لارسون (Room و Kong: Skull Island)، ساموئل ال. جکسون (Avengers: Age of Ultron و The Hateful Eight)، ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ (Rogue One: A Star Wars Story و Ready Player One)، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ (Blood Diamond و Guardians of the Galaxy)، لی پیس (The Book of Henry و Guardians of the Galaxy)، ﻻﺷﺎﻧﺎ ﻟﯿﻨﭻ (Brotherhood و Fast Girls)، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ (Humans و Fantastic Beasts and Where to Find Them)، ﻣﮑﻨﺎ ﮔﺮﯾﺲ (I, Tonya و Gifted) با ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ (Live by Night و Marvel’s The Avengers) و جود لا (Spy و The Grand Budapest Hotel)، همچنین Algenis Perez Soto (فیلم Sambá و Sugar) و Rune Temte (فیلم Eddie The Eagle و The Last Kingdom).

اکران فیلم سینمایی Captain Marvel از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.