بهترین نگاه به شخصیت های Captain Marvel در پوسترهای جدید

بواسطه کاراکتر پوسترهای رسمی Captain Marvel (کاپیتان مارول) اکنون می توانیم بهترین نگاه خودمان را به شخصیت های این فیلم، از جمله فیل کولسن جوان، داشته باشیم. مارول فقط چند هفته دیگر فرصت دارد تا برای فیلم جدید دنیای سینمایی خودش تبلیغ کند، سپس نخستین فیلم انفرادی کارول دانورز (با نقش آفرینی بری لارسون) روی پرده خواهد رفت.

مارول تبلیغ برای Captain Marvel را با مانور بر روی اینکه نخستین فیلم MCU با یک شخصیت قهرمان اصلی زن است شروع کرد. البته با توجه به اینکه خانم ها قصد دارند قدرت هالیوود را به دست بگیرند و تبعیض جنسی را ریشه کن کنند، مردم دنیا هم با این حرکت موافق هستند و از آن حمایت می کنند، عجیب نیست که مارول مدام تاکید کند قهرمان Captain Marvel هم زن است. اما طی چند هفته اخیر مارول سعی کرده علاوه بر کاپیتان، دیگر شخصیت های حاضر در فیلم را به طرفداران معرفی کند.

فیلم سینمایی Captain Marvel چندین شخصیت جدید را به ما معرفی می کند؛ اما بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول منتظر ملاقات دوباره با چهره های آشنا مثل نیک فیوری (با نقش آفرینی Samuel L. Jackson) و فیل کولسن (Clark Gregg) هستند. حال، به واسطه پوسترهای جدید می توانیم تمام شخصیت های جدید و آشنای این فیلم را مشاهده کنیم.

همچنین بخوانید | پیش بینی: Captain Marvel در افتتاحیه آمریکایی خودش ۱۶۰ میلیون دلار می فروشد

کمپانی دیزنی بطور رسمی ۱۰ پوستر جدید از فیلم سینمایی Captain Marvel را در اختیار طرفداران قرار داد؛ ما در این پوسترها می توانیم کاپیتان مارول، نیک فیوری، شخصیت مرموز جود لا، فیل کولسن، مین-اروا، کوراث، تالوس، ماریا رَمبیو، شخصیت مرمور آنت بنینگ و همچنین گربه کارول را مشاهده کنیم.
در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که: “وقایع فیلم Captain Marvel در دهه ۹۰ میلادی اتفاق می افتد و یک ماجراجویی کاملا جدید از یک دوره تاکنون دیده نشده از دنیای سینمایی مارول است، این فیلم به روایت داستان کارول دانورز می پردازد که تبدیل به یکی از پرقدرت ترین قهرمانان دنیا می شود. زمانی که زمین درست در میان یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه (کری ها و اسکرول ها) قرار می گیرد، کارول خود و یک گروه کوچک از متحدانش را در مرکز حوادث می یابد.

همچنین بخوانید | از نظر IMDB دو فیلم Captain Marvel و Avengers 4 مورد انتظارترین عناوین ۲۰۱۹ هستند

این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده است و از ستارگان آن می توانیم به بری لارسون در نقش کارول ﺩاﻧﻮﺭﺯ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ رئیس آینده سازمان شیلد، کلارک گرگ در نقش فیل کولسون، ﻟﯽ ﭘﯿﺲ در نقش رونان، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ در نقش کوراث، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ در نقش مین-اروا، بن مندلسون در نقش تالوس، لاشانا لینچ در نقش ماریا رامبو، Algenis Perez Soto، مکینا گریس، آنت بنینگ و ﺟﻮﺩ ﻻ اشاره کنیم.

شروع اکران از ۱۷ اسفند سال جاری؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

2 نظرات
 1. احمد عابدی _استان مشهد _شهرستان تربت جام می گوید

  سایت تون عالیه من همیشه دنبال میکنم آقا آرش فیلم بلک ویدو بیهوه سیاه حتما ساخته میشه استارت ساخت زده یا نه

  1. آرش اسکندری می گوید

   تولیدش که قطعیه…
   ولی زمان دقیقی هنوز اعلام نشده ولی بزودی معلوم میشه ❤

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.