باکس آفیس: Captain Marvel طی افتتاحیه چینی 75 تا 85 میلیون دلار خواهد فروخت!

با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران فیلم جدید مارول استودیوز، Captain Marvel (کاپیتان مارول) باقی نمانـده، پیش بینی شده که قرار است در کشور چین شروعی خوبی و قوی را تجربه کنـد، اما نه به قدرتمندی شروع بکار Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) در این کشور. نخستین واکنش ها نسبت به این عنوان که در حقیقت اولین فیلم ساخته شده در دنیای سینمایی مارول با شخصیت اصلی مونث است، خوب بوده و در همین ابتدا مورد تحسین منتقدین قرار گرفته؛ حال به احتمال قوی در گیشه های جهانی هم با استقبال خوبی روبرو خواهد شد.

خانم بری لارسون در این فیلم برای نخستین بار شخصیت کارول دانورز را به تصویر می کشد و بطور رسمی پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) می گذارد، از طرفی وقایع کیهانی و مهیج این فیلم و حضور نیک فیوری بعنوان یک شخصیت مهم در آن، از Captain Marvel یک عنوان مهم و به شدت مورد انتظار ساخته اند. نخستین پیش بینیها خبر از یک افتتاحیه آمریکایی ۱۶۰ میلیون دلاری برای این فیلم داده بودند که نشان می دهد منتظران خیلی زیادی دارد. البته چنین رقم هایی برای یک فیلم که توسط کمپانی مارول ساخته شده است چندان عجیب و دور از انتظار نیست، ولی اگر پیش بینیها به حقیقت بپیوندند Captain Marvel طی افتتاحیه جهانی به فروش خیلی بالایی دست خواهد یافت.

همچنین بخوانید | بهترین نگاه به شخصیت های Captain Marvel در پوسترهای جدید

مارول اصلا نیازی نیست نگران افتتاحیه جهانی Captain Marvel باشد چون این فیلم قرار است کار خودش را بطور همزمان در بسیاری از کشورهای بزرگ شروع کند. که شامل کشور چین می شود؛ طی چندان اخیر این کشور پهناور علت موفقیت تجاری بسیاری از فیلم های پرفروش و موفق آمریکایی بوده است [از جمله Venom و Aquaman]، بطوری که خیلی از فیلم ها در چین حتی بیشتر از آمریکا می فروشند. حال، پیش بینی شده که فیلم انفرادی کارول دانورز هم قرار است در این کشور به فروش بالایی دست پیدا کند، بطوری که یک افتتاحیه ۷۵ تا ۸۵ دلاری برای Captain Marvel پیش بینی شده که کمی از افتتاحیه ۹۰ میلیون دلاری Captain America: Civil War ضعیف تر است.

کاپیتان مارول

اگر فیلم سینمایی Captain Marvel بتواند طی افتتاحیه چینی بیشتر از Captain America: Civil War بفروشد، در واقع سومین افتتاحیه بزرگ برای یک فیلم مارولی در چین را رقم خواهد زد؛ پشت سر افتتاحیه های ۱۵۵٫۷ و ۱۹۱٫۰ میلیون دلاری دو فیلم Avengers: Age of Ultron و Avengers: Infinity War. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که فیلم جدید بری لارسون بتـواند چین عملکردی داشته باشد، چون در باکس آفیس هیچ چیز قطعی نیست پس Captain Marvel ممکن خیلی بیشتر از این رقم ها یا خیلی کمتر از آنها بفروشد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Avengers 4 قرار است بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ سینما را رقم بزند!

ما نمی توانیم بطور دقیق از عملکرد تجاری Captain Marvel صحبت کنیم چون طرفداران خیلی اوقات قابل پیش بینی نیستند، بطوری که ممکن است همه با هم به گیشه هجوم بیاورند یا حتی تصمیم بگیرند که از یک فیلم حمایت نکنند. ولی فیلم های مارولی طی چند سال اخیر همواره عملکرد موفقی داشته اند پس انتظار داریم که نخستین فیلم کاپیتان مارول در MCU هم تبدیل به یک موفقیت تجاری دیگر برای این استودیو شود.

این فیلم که از ۱۷ اسفند پا به گیشه میگذارد توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده است و از ستارگان آن می توانیم به بری لارسون در نقش کارول ﺩاﻧﻮﺭﺯ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ رئیس آینده سازمان شیلد، کلارک گرگ در نقش فیل کولسون، ﻟﯽ ﭘﯿﺲ در نقش رونان، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ در نقش کوراث، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ در نقش مین-اروا، بن مندلسون در نقش تالوس، لاشانا لینچ در نقش ماریا رامبو، Algenis Perez Soto، مکینا گریس، آنت بنینگ و همچنین ﺟﻮﺩ ﻻ اشاره کنیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.