اولین نگاه به نیک فیوری جوان در تصویر جدید از فیلم Captain Marvel

زمانی که فاش شد قرار است در فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) شاهد حضور یک نسخه جوان از نیک فیوری (با نقش آف ینی ساموئل ال. جکسون) باشیم، همه طرفداران تعجب کردند و بسیاری هیجان زده شدند که چطور چنین کاری ممکن است، اما یک سوال جالب به ذهن بسیاری خطور کرد؛ اینکه او چه شکلی می تواند باشد؟ خب، حالا نخستین تصویر رسمی از نیک فیوری جوان منتشر شده است و می توانیم اولین نگاه خودمان را به وی داشته باشیم.

ما آخرین باری که نیک فیوری را در دنیای سینمایی مارول مشاهده کردیم، او به لطف بشکن تانوس تبدیل به خاکستر شد. نیک در صحنه پس از تیتراژ Avengers: Infinity War حضور داشت و اصلا هدف این سکانس جالب آماده کردن شرایط برای ورود کاپیتان مارول بوده است. ما هنوز نمی دانیم او چه نقشی در Avengers 4 دارد، اما با توجه به حضور در فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) می توانیم بگوییم که به زندگی بازمیگردد. ولی قبل از این دو فیلم، شاهد حضور یک نسخه جوان و دهه نودی از او در Captain Marvel خواهیم بود — در صحنه پس از تیتراژ Infinity War او قبل از اینکه پودر شود با کاپیتان مارول تماس گرفت، این فیلم به ما می گوید که نیک چطور با کارول آشنا شده است.

همچنین بخوانید: بیشتر وقایع Captain Marvel در فضا اتفاق می افتد؛

رسانه سرگرمی Entertainment Weekly یک سری تصاویر جالب از فیلم Captain Marvel را منتشر کرده است که در یکی از آنها می توانیم فیوری جوان را مشاهده کنیم. ما با فیوری نخستین بار در فیلم سینمایی Iron Man (مرد آهنی) محصول ۲۰۰۸ آشنا شدیم، او رئیس سازمان شیلد بود و سراغ تونی استارک آمد تا به وی اطلاع دهد که تنها قهرمان حاضر در دنیا نیست. حال در فیلم جدید او را طی دهه ۹۰ میلادی مشاهده می کنیم، زمانی که برای یک سازمان ضد تروریسم و آژانس اطلاعاتی کار می کند.

نیک فیوری

فیوری از زمانی که به سازمان شیلد پیوست با ابرقهرمان و شروران بسیاری ملاقات کرد، اما کاپیتان مارول نخستین ابرقهرمانی است که وی با جفت چشم خودش دیده است — فقط نمی دانیم که چرا تا قبل از بشکن تانوس هیچوقت یادی از کارول دانورز نکرد یا از او کمک نخواست. ساموئل ال. جکسون در Captain Marvel ظاهر جوانی دارد، ولی حقیقت این است که او اکنون یک ستاره ۶۹ ساله می باشد و به لطف فناوری های این روزهای هالیوود توانسته اند وی را بصورت دیجیتالی جوان کنند.

همچنین بخوانید: رونان و کوراث در تصویر جدید از فیلم Captain Marvel حضور دارند!

طی دو روز اخیر به لطف افشای اطلاعات و تصاویر جدید، ما مطلع شدیم که در ابتدای فیلم کارول دانورز به تازگی توانایی های خارق العاده خودش را بدست آورده است. در حقیقت، وقتی برای نخستین بار وی را می بینیم او نه تنـها چندین سال نوری از زمین دور است، بلکه عضو یک تیم ضربت نظامی کری (Kree) که بعنوان Starforce شناخته می شوند می باشد. این تیم از سربازانی ممتاز تشکیل شده و جود لا کسی است که در نقش رهبر این تیم بازی می کند. کوراث نیز از اعضای این تیم است و رونان هم از متحدان آن می باشد. البته کارول همیشه در فضا نمی ماند و بلاخره مسیرش به سمت خانه کج می شود، جایی که او با اسکرول های تغییر شکل دهنده روبرو می گردد، که نقشه یک تهاجم عظیم به سیاره زمین را در سر دارند. تالوس، رهبر آنها، از توانایی تغییر شکل استفاده می کند و خودش را به شکل یک انسان در می آورد تا به سازمان شیلد نفوذ کند.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Captain Marvel قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline