اولین پوستر رسمی از فیلم Captain Marvel

کمپانی دیزنی اولین پوستر رسمی از فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) را به دنبال اولین تریلر رسمی آن منتشر کـرد؛ ساعتی پیش کمپانی مارول استودیوز اقدام به انتشار تریلری کرد که چندین ماه است منتظـر آن بوده ایم، و حالا اولین پوستر هم از این فیلم در اختیار طرفداران قرار گـرفته است.

نخستین اشاره رسمی به کاپیتان مارول در پایان فیلم سینمایی Avengers: Infinity War بود، جایی که متوجه شدیم نیک فیوری بخوبی کارول دانورز معروف به کاپیتان مارول را میشناسد، او زمانی که فهمید این بار با یک مشکل خیلی خیلی بزرگ روبرو شده اند، با کارول تماس گرفت. حال در فیلم Captain Marvel ما کاوشی در داستان خاستگاه این ابرقهرمان خواهیم داشت؛ ما بواسطه این فیلم متوجه می شویم که “چه چیزی از کارول یک قهرمان ساخته است” و مطلع خواهیم شد که چطور تبدیل به یک ابرقهرمان بسیار پرقدرت می شود، و البته چه قدرتهایی دارد.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شد

این پوستر جدید توسط مارول منتشر شده تا طرفداران بتوانند نگاهی متفاوت و البته دقیق تر به ظاهر رسمی کاپیتان مارول داشته باشند. شما هم یک نگاه بیاندازید:

فیلم کاپیتان مارول

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که: “وقایع فیلم Captain Marvel در دهه ۹۰ میلادی اتفاق می افتد و یک ماجراجویی کاملا جدید از یک دوره تاکنون دیده نشده از دنیای سینمایی مارول است، این فیلم به روایت داستان کارول دانورز می پردازد که تبدیل به یکی از پرقدرت ترین قهرمانان دنیا می شود. زمانی که زمین درست در میان یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه (کری ها و اسکرول ها) قرار می گیرد، کارول خود و یک گروه کوچک از متحدانش را در مرکز حوادث می یابد.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر از پشت صحنه ریشات های X-Men: Dark Phoenix

این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده و اکـران آن قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.