اولین تصاویر از Captain Marvel در CineEurope به نمایش درآمد؛ رهبر دنیای سینمایی مارول

اولین تصاویر از فیلم سینمایی Captain Marvel به نمایش گذاشته شده و کارول دانورز با نقش آفرینی بری لارسون قرار است بزودی رسما پـا به دنیای سینمایی مارول (MCU) بگذارد. کمپانی مارول استودیوز سال ۲۰۱۹ را با یک فیلم خیلی خاص آغاز می کند، فیلمی که قهرمان اصلی آن برخلاف همیشه زن است — یک اتفاق تازه در MCU محسوب می شود. لارسون که سابقه دریافت جایزه اسکار را در کارنامه هنری درخشان و پربار خودش دارد قرار است شخصیت کارول خلبان سابق نیروی هوایی معروف به کاپیتان مارول را به تصویر بکشد. فیلم او قبل از Avengers 4 پا به گیشه می گذارد و به نمایش حوادثی که طی سالهای ۹۰ میلادی در دنیای سینمایی مارول برای این شخصیت رخ داده می پردازد.

طرفداران مارول به شدت مشتاق هستند تا هر چه زودتر اولین نگاه خودشان را به این فیلم داشته باشند، اما تاکنون ما فقط موفق به مشاهده تعدادی تصویر از پشت صحنه آن شده ایم. ما تاکنون لارسون را در نسخه سبز رنگ (Kree-Version) لباس کاپیتان دیده ایم، اما تاکنون ظاهر لباس او بطور رسمی فـاش نشده است. لارسون این روزها جلوی دوربین فیلم سینمایی Captain Marvel می رود اما کارش با Avengers 4 به پایان رسیده است. خب، باید اشاره کنیم که یک گروه انتخاب شده توانسته اند اولین نگاه خودشان را به کاپیتان مارول داشته باشند — در فیلم بعدی Avengers و همچنین فیلم انفرادی خودش.

هالیوود ریپورتر با انتشار یک گزارش فاش کرد که دیزنی اولین تصاویر از فیلم سینمایی Captain Marvel (و همچنین Avengers 4) را در همایش CineEurope به نمایش گذاشته است. هنوز توصیفی در مورد این ویدیوهای نشان داده شده به دستمان نرسیده، اما می دانیم که کوین فاگی این تصاویر را معرفی کرده است. او طی انجام کار گفت که کاپیتان مارول قرار است رهبری تمام دنیای سینمایی مارول را به دست بگیرد؛ بنابراین نقش کاپیتان در آینده و همچنین نجات MCU خیلی خیلی از چیزی که تصور می کردیم بزرگ تر است.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی The Flash از Back to the Future الهام ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ؛ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری در ۲۰۱۹

کاپیتان مارول

طی CineEurope کمپانی وارنر بروس تریلر Aquaman را به نماش گذاشت، فاکس هم اولین تریلر Dark Phoenix را روی صحنه برد، که انتظار می رود هر دو بزودی در اختیار طرفداران سراسر جهان قرار گیرد، اما برای Captain Marvel قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد و فعلا خبری از تریلر آن نخواهد بود. البته زمان زیادی تا شروع اکران Ant-Man and The Wasp باقی نمانده، پس طی چند ماه آینده چیزهای بیشتری از اولین فیلم انفرادی کـاپیتان مارول به دست ما می رسد.

باید اشاره کنیم که از کاپیتان مارول بعنوان قدرتمندترین انسان دنیای سینمایی مارول یاد می شود، که با قرار دادن این ادعا در کنار صحبت های فایگی، می توانیم این نوید را به شما دهیم که مارول برنامه های زیادی برای این شخصیت در آینده MCU دارد. طی یک دهه قبل قهرمان هایی مثل کاپیتان آمریکا و مرد آهنی شخصیت های درخشان این دنیای سینمایی پرطرفدار بودند، اما با کنار رفتن قدیمی ها ما انتظار داریم تازه واردهایی مثل کاپیتان مارول و مرد عنکبوتی تبدیل به نقاط عطف این فرانچایز پرطرفدار شوند.

همچنین بخوانید: بودجه و زمان آغاز تولید فیلم خاستگاه جوکر (Joker) اعلام شد

اکران این فیلم از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز می شود.

منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline