پوستر بین المللی Captain Marvel و اشاره مستقیم به داستان فیلم؛

پوستر ژاپنی جدید فیلم سینمایی ابرقهرمانی Captain Marvel (کاپیتان مارول) حاوی یک جمله جالب است که اشاره ای مستقیم به داستان فیلم دارد؛ فیلم جدید دنیای سینمایی مارول تا قبل از پایان سال ۹۷ روی پرده می رود و فاز سوم MCU را یک قدم به پایان نزدیک تر می کنـد. حال اینطور که به نظر می رسد، Captain Marvel فقط روایتگر داستان خاستگاه کارول دانورز نیست، بلکه حکم یک ﭘﯿﺶدرآمد را برای Avengers دارد.

وقایع فیلم سینمایی Captain Marvel در سال ۱۹۹۵ اتفاق می افتد، این فیلم به روایت بخشی از تاریخ تاکنون گفته نشده دنیای سینمایی مارول می پردازد. ما قرار است با نیک فیوری جوان از ماموران سازمان شیلد است همراه شویم، او با یکی از قدرتمندترین قهرمان های جهان آشنا می شود، قهرمانی که اطلاعی از گذشته واقعی خودش ندارد و کاملا اتفاقی گذرش به زمین می خورد. طرفداران مدتهاست که حدس زده اند آشنایی نیک با کاپیتان مارول در نهایت الهام بخش تشکیل تیم اونجرز شده است.

همچنین بخوانید| تریلر Captain Marvel طی ۲۴ ساعت نخست ۱۰۹ میلیون بار دیده شد!!

تا این لحظه حدس زده شده بود که برخورد فیوری با کارول باعث می شود که فکر تشکیل یک تیم از بزرگترین ابرقهرمانان جهان به سر او بزند، اما حالا پوستر جدید این حدس را تبدیل به یقین کرده است. تصویر موجود در پوستر کاملا آشناست، اما حاوی یک جمله جدید می باشد، که ترجمه آن می شود “گذشته را از دست داده، خاطراتش محدود شده اند، قدرت هایی به دست آورده ام. این من هستم؟ داستانی قبل از انتقام جویان…” شاید این ترجمه دقیقی نباشد، اما در همین ترجمه ناقص هم ما شاهد چندین اشاره به تم اصلی داستان فیلم هستیم.

مـا می دانیم که کاپیتان مارول یکی از اعضای گروه Starforce نژاد کری است؛ در حقیقت تریلر رسمی فیلم این موضوع را به وضوح تایید کرد. ما همچنین دریافتیم که او از گذشته خودش خبری ندارد [گذشته را از دست داده] و زندگی واقعی خودش در زمین بعنوان یکی از خلبان های نیروی هوایی را به یاد نمی آورد [خاطراتش محدود شده اند]، در واقع کاپیتان به شدت تلاش می کند تا گذشته را به خاطر بیاورد. در تریلر کارول می گفت که “من همیشه این خاطرات را داشتم… من صحناتی می بینم. فکر می کنم یک زندگی اینجا [کره زمین] داشتم. اما نمی تونم بگم که واقعی هست یا نه…

کاپیتان مارول

همچنین بخوانید| فیلم Avengers 4 یکی از شخصیت های Doctor Strange را به زندگی ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺍﻧﺪ!

جمله “داستانی پیش از اونجرز” هم واقعا جالب به نظر می رسد. این فیلم در حقیقت روایتگر داستان خاستگاه کاپیتان مارول می باشد، یعنی تاکنون با همین ادعا تبلیغ شده است، اما ظاهرا حکم یک ﭘﯿﺶدرآمد را برای فرانچایز Avengers دارد. در واقع این فیلم می تواند حکم یک شروع بکار را برای نیک فیوری داشته باشد، جایی که یک مامور از سازمان شیلد با قهرمانی قدرتمند آشنا می شود و آینده اش بطور کل دچار تغییر می گردد. شاید اگر فیوری با کاپیتان برخورد نمی کـرد، هرگز تیمی به نام انتقامجویان خلق نمی شد؛

این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده و اکـران آن قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.