اولین خلاصه داستان رسمی فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شد

ﻓﯿﻠﻢبرداری اولین فیلم انفرادی شخصیت کارول دانورز، که Captain Marvel نام گرفته بطور رسمی آغـاز شده است. بری لارسون چند سال قبل بعنوان بازیگر نقش کاپیتان معرفی شد و حالـا بطور رسمی با همین شخصیت جلوی دوربین می رود، کارول ظاهرا قرار نیست در فیلم Infinity War (جنگ ابدیت) حضور داشته باشد اما قطعا یک نقش مهم در Avengers 4 خواهد داشت. کاپیتان مارول بعنوان قوی ترین قهرمان مارول شناخته می شود و مطمئنا یک درس حسابی به تانوس خواهد داد، حداقل ما انتظارش را داریم.

همانطور که می دانید وقایع فیلم سینمایی Captain Marvel در سال های ۱۹۹۰ میلادی به وقوع می پیوندد. در این فیلم شاهد حضور ساموئل ال. جکسون بعنوان نیک فیوری و همچنین ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ بعنوان فیل کولسون خواهیم بود؛ البته این نیک با نیکی ما می شناسیم تفاوت هایی دارد؛ به جز تفاوت های شخصیتی که از آنها بی اطلاع هستیم، فیوری فیلم Captain Marvel جوان است و دو چشم کاملا سالم دارد. این فیلم جنگ کری-اسکرول را به زمین می آورد، و به ما نشان می دهد که کارول چطور از یک خلبان تبدیل به یک ابرقهرمان می شود.

در یک بیانیه رسمی، مارول تایید کرد که تولید Captain Marvel بلاخره آغـاز شده است. فیلم در شهرهای مختلفی از جمله لس آنجلس، ﻓﺮﺯﻧﻮ، ﮐﺎﻟﯿﻔﺮﻧﯿﺎ و ﻟﻮﺋﯿﺰﯾﺎﻧﺎ جلوی دوربین خواهـد رفت. علاوه بر این، مارول استودیوز نام بازیگران رسمی فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) را تایید کرد، و به همین واسطه معلوم شد که ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ قرار است بواسطه این فیلم باری دیگر شخصیت فیل کولسن را در سینما به تصویر بکشد، البته این بار مامور کولسن جوان؛ در این میان تایید شد ﻟﯽ ﭘﯿﺲ و ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ هم دیگر بازیگرانی هستند که با شخصیت های ﺭﻭﻧﺎﻥ ﻣﺘﻬﻢ و ﮐﻮﺭﺍﺙ برای این فیلم بازمیگردند.

همچنین بخوانید: به نظر می رسد کاپیتان مارول در فیلم Avengers: Infinity War حضور دارد

شخصیت اصلی این فیلم در اصل یک خلبان است اما طی یک حادثه مرگبار هوایی در معرض انرژی های بیگانه قرار می گیرد و صاحب قدرت های فراانسانی می شود. حال در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که: “فیلم به روایت داستان کارول دانورز می پردازد که تبدیل به یکی از پرقدرت ترین قهرمانان دنیا می شود، زمانی که زمین درست در میان یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه (کری ها و اسکرول ها) قرار می گیرد. وقایع فیلم Captain Marvel در سال های ۹۰ میلادی اتفاق می افتد و در آن شاهد ماجراهایی طی دوره ای تاکنون دیده نشده در تاریخ دنیای سینمایی مارول هستیم.

از ستارگان اصلی Captain Marvel می توانیم به بازیگر برنده اسکار بری لارسون (Kong: Skull Island)، ساموئل ال. جکسون، ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ (Rogue One: A Star Wars Story)، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ (Guardians of the Galaxy)، لی پیس (Guardians of the Galaxy)، ﻻﺷﺎﻧﺎ ﻟﯿﻨﭻ (Fast Girls)، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ (Fantastic Beasts and Where to Find Them)، ﻣﮑﻨﺎ ﮔﺮﯾﺲ (I, Tonya) و همچنین ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﮒ (سریال ماموران شیلد) و جود لا (Spy و The Grand Budapest Hotel)، اشاره کنیم. اکران این فیلم از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.