تصاویری جدید از پشت صحنه Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر شد

طی ساعت های ابتدایی روز گذشته بود که یک ویدیو منتشر شده از پشت صحنه، تایید کرد ﻓﯿﻠﻢبرداری Captain Marvel بطور رسمی آغاز شده است. مارول استودیوز در آستانه پایان دادن به فاز سوم دنیای سینمایی خودش قرار دارد، این استودیو یک ماه و چند روز دیگر با روی پرده بردن مورد انتظارترین فیلم سال، Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﺟﻨﮓ ﺍﺑﺪﯾﺖ) قرار است استارت پروسه پایان دادن به اولین دهه از دنیای سینمایی خود را بزند.

در واقع Infinity War شروع پایان جریانی ده ساله است که با فیلم سینمایی Iron Man سال ۲۰۰۸، درست لحظه ای که تونی استارک با نیک فیوری ملاقات کرد آغاز شد، این فیلم بعنوان نقطه اوج دنیای سینمایی مارول شناخته می شود. اما بعد از اینکه Avengers 3 و Ant-Man and The Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ ﻭ ﺯﻧﺒﻮﺭﮎ) روی پرده رفتند، و سال ۲۰۱۸ به پایان رسید، مارول ۲۰۱۹ را بـا اولین فیلم انفرادی شخصیت کارول دنورز آغاز می کند. فیلمی که Captain Marvel نام گرفته و اکنون در اولین روزهای فاز تولید خودش قرار دارد.

حال طی روز گذشته ما شاهد انتشار تعدادی تصویر جدید از پشت صحنه این فیلم بودیم که پیشنهاد می کنیم نگاهی به آنها داشته باشید. لازم به اشاره است که اکران Captain Marvel از هشتم مارس سال ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز می شود. تصاویر جدید:

پیشنهاد: به نظر می رسد کاپیتان مارول در فیلم Avengers: Infinity War حضور دارد!

به تازگی تایید شده کاپیتان مارول اولین ابرقهرمانی است که نیک فیوری در MCU ملاقات می کند؛ تایید شد ﮐﺎﺭﻭﻝ ﺩﻧﻮﺭﺯ ملقب به کاپیتان مارول اولین ابرقهرمانی است که نیک فیوری در دنیای سینمایی مارول (MCU) ملاقات کـرده است. ﮐﻮﯾﻦ ﻓﺎﯾﮕﯽ رئیس کمپانی Marvel Studios به تازگی صحبتی داشته با EW درباره آینده دنیای سینمایی مارول. وقتی که در این مصاحبه بحث کاپیتان مارول به میان کشیده شد تایید گشت کاپیتان مارول اولین ابرقهرمانی بوده که نیک فیوری در MCU ملاقات کرده است! آقای فایگی همچنین به ژانر متفاوت فیلم Captain Marvel و فضای دهه نودی آن اشاره کرد و گفت که تاکنون فیلمی شبیه به این نساخته اند.

از بازیگران تایید شده برای این فیلم می توانیم به ﺑﺮﯼ ﻻﺭﺳﻮﻥ (کونگ: جزیره جمجمه)، جود لا (ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ: ﺟﻨﺎﯾﺎﺕ ﮔﺮﯾﻨﺪﻝﻭﺍﻟﺪ)، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ (Avengers)، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ (ﺗﺒﺪﯾﻞﺷﻮﻧﺪﮔﺎﻥ: ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ) و ﺭﺍﺋﻮﻝ ﺗﻮﺭﺱ اشاره کنیم. ﺁﻧﺎ ﺑﻮﺩﻥ و ﺭﺍﯾﺎﻥ ﻓﻠﮏ هم دو کارگردان این فیلم سینمایی ابرقهرمانی هستند.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline