فیلم Captain Marvel: کاپیتان مارول تماما انسان نیست!

همانطور که بسیاری از طرفداران می دانستند و ما هم انتظارش را داشتیم، کارول دانورز معروف به کاپیتان مارول کاملاً یک انسان نیست؛ خانم بری لارسون (Kong: Skull Island) طی اظهارات خودش فاش نمود که کارول یک نیمه انسان می باشد و نیمه دیگرش از نژاد کری (Kree) است — به دنبال حادثه هوایی که برایش رخ داد این اتفاق افتاد.

او طی مصاحبه با Entertainment Weekly اظهار داشت که “شما این بخش کری از قسمت بی احساس شخصیت وی را دارید، این بخش یک مبارز شگفت انگیز و رقابت جو است…” این ستاره هالیوودی ادامه داد “پس بخش انسان وجود او ناقص است اما در نهایت یک سری کارها را همین بخش هدایت می کند. این چیزی است که او را در دردسر می اندازد، ولی چیزی هم است که او را بزرگ می کند. و جنگ این دو بخش مقابل هم از او، او می سازد…” به لطف این صحبت ها توانستیم اطلاعات دقیق تری از حقیقت کارول دانورز کشف کنیم.

همچنین بخوانید: رونان و کوراث در تصویر جدید از فیلم Captain Marvel حضور دارند

در کتابهای مصور، کارول یک انسان معمولی بود تا زمانی که با یک جنگو از نژاد کری به نام مار-ول (Mar-Vell) برخورد کرد. به دلیل رابطه دوستی بین آنـها، او به درون درگیری هایی بین مار-ول و هموطنانش مثل یان-راگ و رونان کشیده شد. در یک نقطه، یان-راگ باعث تخریب یک دستگاه به نام Psyche-Magnetron شد. در نتیجه انفجار، ساختار ژنتیک مار-ول با کارول ترکیب شد و به همین ترتیب نیمی از وجودش کری گشت. این آمیختگی DNA کری با انسان باعث ایجاد یک سری قدرتهای فراانسانی در وی شد، از قدرت جذب انرژی گرفته تا توانایی پرواز؛ در نهایت این قدرت ها وی را تبدیل کردند به خانم مارول، و سپس هم لقب کاپیتان مارول را بر روی خودش نهاد.

کارول در لباس کامل خودش:

کاپیتان مارول

حال معلوم نیست که کارول در نسخه سینمایی هم قدرتهای خودش را به این روش بدست می آورد یا نه، ولی خیلی زود معلوم می شود. در گزارش هایی که تاکنون منتشر شده هیچ اشاره ای به این مورد نشده و مارول تا همین لحظه قضیه را مبهم نگه داشته است. هر چند طی یک گزارش تازه ذکر شده که کارول “خودش را بر روی زمین بـا سوال هایی تازه در رابطه گذشته خود پیدا می کنـد” که می تواند یک بخش جالب از فیلم را تایید نمایـد: او تلاش می کند تا دریابد قدرتهایش از کجا آمده است.

همچنین بخوانید: اولین تصویر رسمی از کاپیتان مارول منتشر شد!

این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده است و از ستارگان آن می توانیم به بری لارسون در نقش کارول ﺩاﻧﻮﺭﺯ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ رئیس آینده سازمان شیلد، ﺟﻮﺩ ﻻ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﺍﻟﺘﺮ ﻻﻭﺳﻮﻥ (ﻣﺎﺭ-ﻭﻝ) ﻣﺮﺑﯽ کارول، کلارک گرگ در نقش فیل کولسون، ﻟﯽ ﭘﯿﺲ در نقش رونان، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ در نقش کوراث، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ در نقش مین-اروا، و بن مندلسون در نقش تالوس، لاشانا لینچ در نقش ماریا رامبو، Algenis Perez Soto، مکینا گریس و آنت بنینگ اشاره کنیم.

اکـران فیلم سینمایی Captain Marvel قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline