فیلم Captain Marvel: اولین نگاه به اسکرول ها

تهاجم اسکرول ها در تصویر جدید از فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) آغاز شده است؛ ما از مدت ها قبل خبر داشتیم که در نخستین فیلم انفرادی کارول دانورز معروف به کاپیتان مارول قرار است شاهد حمله نژاد اسکرول ها به زمین باشیم، اما تا امروز موفق به مشاهده ظاهر این بیگانگان مهاجم در فیلم نشده بودیم.

اسکرول ها نام نژادی بیگانه است که در کهکشان آندرومدا (Andromeda) زندگی می کردند و آفرینش آنها، صدها میلیون سال قبل در سیارۀ اسکرولس (Skrullos) سیستم درکس آغاز شد. اسکرول ها در حالی که هنوز در ابتدای مسیر تکامل بودند، با فرود آسمانی ها (Celestials) در سیارۀ اسکرولس، تعدادی از افرادی بومی شان برای آزمایش انتخاب شد و با نمونه برداری از یک گروه، مجموعه ای از ژن های مربوط به طول عمر را دستکاری کرده و جاودان های اسکرولی را آفریدند. با یک آزمایش دیگر برای تنوع و ثبات ژنتیکی دیوینت های اسکرولی را خلق کردند، ژن دیوینت این قابلیت ها را به آنها میدهد تا به کمک تمرکز ذهنی بتوانند سایز، رنگ پوست و شکل و شمایل خود را تغییر دهند.

همچنین بخوانید: نخستین اطلاعات منتشر شده از فیلم Captain Marvel نوید خاستگاه کارول دانورز را می دهد!

این تصویر جدید و جالب توسط رسانه سرگرمی Entertainment Weekly منتشر شده که در آن می توانیم چهار سرباز اسکرول را لب ساحل مشاهده کنیم. تالوس (با نقش آفرینی Ben Mendelsohn) رهبر آنها در سمت چپ ایستاده است. یک نگاه بیاندازید:

اسکرول ها

با وجـود اینکه ماجراجویی کارول در فضا آغاز می شود، او در نهایت به خانه خودش بازمیگردد: از همان ابتدای فیلم، کارول دانورز به تازگی توانایی های خارق العاده خودش را بدست آورده و زمین را ترک کرده تا دوش به دوش یک تیم ضربت نظامی Kree که بعنوان Starforce شناخته می شوند بجنگد. البته کارول همیشه در فضا نمی ماند و بلاخره مسیرش به سمت خانه کج می شود، جایی که او با اسکرول های تغییر شکل دهنده روبرو می گردد، که نقشه یک تهاجم عظیم به سیاره زمین را در سر دارند. تالوس، رهبر آنها، از توانایی تغییر شکل استفاده می کند و خودش را به شکل یک انسان در می آورد تا به سازمان شیلد نفوذ کند، اما تصویر تازه منتشر شده او را در شکل اصلی خودش نشان می دهد.

همچنین بخوانید: بیشتر وقایع Captain Marvel در فضا اتفاق می افتد؛

این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده است و از ستارگان آن می توانیم به بری لارسون در نقش کارول ﺩاﻧﻮﺭﺯ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ رئیس آینده سازمان شیلد، ﺟﻮﺩ ﻻ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﺍﻟﺘﺮ ﻻﻭﺳﻮﻥ (ﻣﺎﺭ-ﻭﻝ) ﻣﺮﺑﯽ کارول، کلارک گرگ در نقش فیل کولسون، ﻟﯽ ﭘﯿﺲ در نقش رونان، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ در نقش کوراث، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ در نقش مین-اروا، و بن مندلسون در نقش تالوس، لاشانا لینچ، Algenis Perez Soto، مکینا گریس و آنت بنینگ اشاره کنیم.

اکران این فیلم قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود — Captain Marvel بدون شک مورد انتظارترین فیلم ۲۰۱۹ و احتمالا یکی از پرفروش ترین هاست.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline