دومین تریلر فیلم Captain Marvel منتشر شد

کمپانی Marvel Studios یک تریلر جدید از فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار Captain Marvel (کاپیتان مارول) منتشر کـرد؛ تریلری مهیج و تماشایی که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به فیلم بعدی کمپانی مارول داشته باشیم. ۲۰۱۸ دهمین سالگـرد تولد دنیای سینمایی مارول (MCU) بود و بواسطه اکران دو فیلم Black Panther و Infinity War تبدیل به یک سال فوق العاده شد، حالا انتظار داریم که ۲۰۱۹ با فیلم های بعدی تبدیل به یک سال شگفت انگیز شود. در حالی که Avengers 4 قرار است به فاز سوم MCU پایان دهد و Spider-Man: Far From Home فاز چهارم را استارت بزند، Captain Marvel نیز یکی از قابل توجه ترین فیلم های این فرانچایر است. در این فیلم نه تنها بری لارسون رسما لباس کارول دانورز معروف به کاپیتان مارول را بر تن می کند، بلکه نخستین فیلم مارول است که شخصیت اصلی آن یک زن می باشد. بعلاوه، این نخستین فیلم MCU است توسط یک زن کارگردانی شده، البته خانم آنا بودن این فیلم را با همکاری رایان فلک کارگردانی کرده است.

کمپانی Marvel Studios نخستین تریلر فیلم سینمایی Captain Marvel را در ماه سپتامبر منتشر کـرد، که بواسطـه آن نخستین نگاه خودمان را به کارول دانورز داشتیم. البته معرفی رسمی این شخصیت در صحنه پس از تیتراژ فیلم سینمایی Avengers: Infinity War بود، که در آن دیدیم نیک فیوری (با بازی Samuel L. Jackson) به دنبال بشکن ویرانگـر تانوس از کاپیتان مارول درخواست کمک کـرد. وقایع این فیلم انفرادی در دهه ۹۰ میلادی اتـفاق می افتد، یعنی مدت ها قبل از اتفاقات فیلم Iron Man (مرد آهنی). حال شاهد انتشار یک تریلر جدید از Captain Marvel هستیم، یک تریلر مهیج و تماشایی.

ما چند هفته ای است که منتظر انتشار این تریلر هستیم و حالا می توانیم به تماشای آن بنشینیم، پس اکنون نوبت به Avengers 4 رسیده و مارول باید بزودی نخستین تریلر رسمی آن را منتشر کند؛ اما فعلا باید به همین تریلر جدید اولین فیلم انفرادی کاپیتان مارول قانع باشیم.

همچنین بخوانید| پوستر بین المللی Captain Marvel و اشاره مستقیم به داستان فیلم؛


در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است که: “وقایع فیلم Captain Marvel در دهه ۹۰ میلادی اتفاق می افتد و یک ماجراجویی کاملا جدید از یک دوره تاکنون دیده نشده از دنیای سینمایی مارول است، این فیلم به روایت داستان کارول دانورز می پردازد که تبدیل به یکی از پرقدرت ترین قهرمانان دنیا می شود. زمانی که زمین درست در میان یک جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه (کری ها و اسکرول ها) قرار می گیرد، کارول خود و یک گروه کوچک از متحدانش را در مرکز حوادث می یابد.

این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده است و از ستارگان آن می توانیم به بری لارسون در نقش کارول ﺩاﻧﻮﺭﺯ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ رئیس آینده سازمان شیلد، کلارک گرگ در نقش فیل کولسون، ﻟﯽ ﭘﯿﺲ در نقش رونان، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ در نقش کوراث، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ در نقش مین-اروا، بن مندلسون در نقش تالوس، لاشانا لینچ در نقش ماریا رامبو، Algenis Perez Soto، مکینا گریس، آنت بنینگ و ﺟﻮﺩ ﻻ اشاره کنیم.

اکـران فیلم سینمایی Captain Marvel قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.