رونان و کوراث در تصویر جدید از فیلم Captain Marvel حضور دارند!

طی روز گذشته، کمپانی مارول یک قدم بزرگ در جهت تبلیغ برای فیلم سینمایی Captain Marvel (کاپیتان مارول) برداشت — نخستین فیلم دنیای سینمایی مارول که شخصیت اصلی و یکی از کارگردان های آن زن هستند، و همچنین آخرین فیلم انفرادی فاز سوم MCU. بعد از فاش شدن نخستین تصویر رسمی از کاپیتان مارول در لباس ابرقهرمانی خودش، و همچنین افشای مقداری اطلاعات تازه از داستان فیلم، ما توانستیم نخستین نگاه خودمان را به اسکرول های تغییر شکل دهنده دنیای سینمایی مارول داشته باشیم و نگاهی به رهبر آنها تالوس بیاندازیم که به هدف یک تهاجم عظیم به زمین آمده اند.

اما مهم تر از همه، ما مطلع شدیم که در ابتدای فیلم کارول دانورز به تازگی توانایی های خارق العاده خودش را بدست آورده است. در حقیقت، وقتی برای نخستین بار وی را می بینیم او نه تنـها چندین سال نوری از زمین دور است، بلکه عضو یک تیم ضربت نظامی Kree که بعنوان Starforce شناخته می شوند می باشد. این تیم از سربازانی ممتاز تشکیل شده و جود لا کسی است که در نقش رهبر تیم بازی می کند.

همچنین بخوانید: بازیگران Spider-Man: Far From Home در جمهوری چک جلوی دوربین می روند!

تصویر جدید نیز مانند قبلی هـا توسط رسانه سرگرمی Entertainment Weekly منتشر شده است؛ کاپیتان مارول در این تصویر لباس آبی و سبز خودش را پوشیده، همان لباسی که در تصاویر پشت صحنه آن را بر تن داشت، و کنار دیگر اعضای تیم دیده می شود. اما یک قضیه خیلی جالب در این تصویر وجود دارد، و آن هم مشاهده تعدادی چهره آشنا در آن می باشد. ما می توانیم رونان (با نقش آفرینی Lee Pace) را ببینیم که با تیم Starforce ملاقات کرده است، کورث (Djimon Hounsou) نیز در میان اعضای تیم دیده می شود. رهبر تیم (Jude Law)، ات-لاس (Algenis Perez Soto) و مین-اروا (Gemma Chan) هم دیگر حاضرین در تصویر هستند.

کاپیتان مارول

رونان و کوراث (Ronan & Korath) شرورهای فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) بودند که سرنوشت هر دو نفر هم به مرگ ختم شد. البته باید اشاره کنیم که وقایع فیلم Captain Marvel در گذشته دنیای سینمایی مارول اتفاق می افتد — در دهه ۹۰ میلادی، یعنی حداقل ۲۰ سال قبل از حوادث قسمت نخست GOTG. با این حساب، رونان و کوراث شخصیت های کامل متفاوتی نسبت به کسانی که قبلا دیده ایم هستند. این تصویر ادعا می کند که آنها در طرف خیر می جنگند، اما ما می دانیم که کارشان در نهایت به کجا کشیده می شود، پس می توانیم انتظار داشته باشیم فیـلم Captain Marvel بذر شرارت را درونشان بکارد.

همچنین بخوانید: کارگردان Thor: Ragnarok یک فیلم جدید برای مارول می سازد؟

این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته لیز فلاهایو (Glow)، کارلی منشک، مگ لفاوه (درون و بیرون)، نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان)، و Geneva Robertson-Dworet (توم ریدر) کارگردانی شده است و از ستارگان آن می توانیم به بری لارسون در نقش کارول ﺩاﻧﻮﺭﺯ، ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﺍﻝ. ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻓﯿﻮﺭﯼ رئیس آینده سازمان شیلد، ﺟﻮﺩ ﻻ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﺍﻟﺘﺮ ﻻﻭﺳﻮﻥ (ﻣﺎﺭ-ﻭﻝ) ﻣﺮﺑﯽ کارول، کلارک گرگ در نقش فیل کولسون، ﻟﯽ ﭘﯿﺲ در نقش رونان، ﺟﺎﯾﻤﻦ ﻫﺎﻧﺴﻮ در نقش کوراث، ﺟﻤﺎ ﭼﺎﻥ در نقش مین-اروا، و بن مندلسون در نقش تالوس، لاشانا لینچ، Algenis Perez Soto، مکینا گریس و آنت بنینگ اشاره کنیم.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Captain Marvel قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline