تریلر کامل سریال فانتزی Carnival Row منتشر شد؛

تریلر کامل سریال Carnival Row توسط آمازون منتشر شد تا بتوانیم نگاهی دقیق تر به این سریال فانتزی داشته باشیم؛ این تریلر اطلاعات بیشتری از داستان Carnival Row را برایمان فاش می کند و برای چند دقیقه ما را درون دنیای فانتزی ویکتوریایی خودش قرار می دهد. ما اکنون مدتی است که چیزهایی در مورد این سریال می شنویم، آمازون نیز تاکنون تیزرهایی کوتاه از آن را منتشر کرده است تا به مخاطبین خودش خبر دهد که Carnival Row در راه است.

البته تیزرها هیچوقت اطلاعات چندان دقیقی را فاش نمی کنند، ولی ما به لطف خلاصه داستان منتشر شده مقداری اطلاعات از موضوع اصلی Carnival Row داریم، و تیزرها هم تایید کرده اند که این سریال چهره هایی مشهور را کنار هم قرار داده و از جلوه های ویژه تحسین برانگیزی برخوردار است. با نیم نگاهی به همین تیزر و تریلرها، و با اطلاعاتی که از داستان داریم، می توانیم حدس بزنیم که Carnival Row تبدیل به یک اثر موفق خواهد شد. خود آمازون نیز از موفقیت این سریال اطمینان دارد، چون هنوز از راه نرسیده آن را برای فصل دوم تمدید کرده است.

همچنین بخوانید | سریال The Boys برای فصل دوم تمدید شد؛

آمازون برنامه ای ویژه برای طرفداران خودش دارد؛ The Expanse (گستره) را برای فصل چهارم و پنجم تمدید کرده، تولید سومین فصل سریال مهیج Jack Ryan (جک رایان) قطعی شده و سریال Jack Reacher (جک ریچر) هم در حال توسعه است. و اما بالاتر از تمام این موارد، آمازون مشغول تولید سریال حماسی و پرهزینه Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) است که به احتمال زیاد یکی از بهترین های تاریخ خواهد بود. اما قبل از رسیدن به این برنامه ها، موفق به تماشای اولین فصل از سریال Carnival Row خواهیم شد که تریلرش به تازگی منتشر شده:

video

اورلاندو بلوم (ارباب حلقه ها، دزدان دریایی کارائیب) و کارا دلوین (والرین و شهر هزار سیاره، جوخهٔ خودکشی) دو ستاره اصلی سریال Carnival Row هستنـد. وقایع این سریال در یک دنیای فانتزی ویکتوریایی اتفاق می افتد که در آن موجودات اساطیری عجیب و غریب زیر سایه ترس و وحشت از انسان ها زندگی می کنند. حال، در دنیایی که این وجودات حق زندگی کردن، عاشق شدن و حتی آزاد بودن را ندارند، یک کارآگاه انسان و یک پری وارد رابطه ای عاشقانه می شوند، آن هم در شرایطی که یک سری قتل های وحشتناک در حال به هم زدن نظم و آرامش شهر است.

همچنین بخوانید | تیزر معرفی عوامل پشت صحنه سریال Lord of the Rings توسط آمازون منتشر شد؛

از دیگر ستاره های Carnival Row هم می توانیم به دیوید گیاسی (نابودی، در میان ستارگان)، تامزین مرچانت (سوپرگرل)، اندرو گاور (سریال غریبه)، کارل کروم، کارولاین فورد، ایندیرا وارما (بازی تاج و تخت)، جرد هریس (سریال چرنوبیل)، سایمن مک‌برنی (احضار ۲) و Arty Froushan اشاره کنیم. فصل اول این سریال قرار است در تاریخ ۳۰ آگوست (مصادف با جمعه ۸ شهریور) منتشر شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline