پوستر رسمی فصل دوم سریال ترسناک Castle Rock منتشر شد؛

در میان سریال های ترسناک، Castle Rock واقعا اثری متفاوت است و با اطمینان می توانیم بگوییم که یک سر و گردن از بقیه بالاتر می باشد، فصل اول این سریال به ما نشان داد که یک سریال ترسناک دقیقا چه ویژگی هایی باید داشته باشد. Castle Rock بر پایه مجموعه آثار استیون کینگ ساخته شده و منبع خیلی دقیقی ندارد، به همین دلیل سازندگان سریال توانسته اند یک داستان کاملا متفاوت را در دنیایی که توسط کینگ خلق شده روایت کنند. فصل دوم این سریال بزودی از راه می رسد، که قرار است ما را با شخصیت هایی جدید آشنا کند، وقایع این فصل هم در شهر مخوف کسل راک اتفاق می افتد اما ارتباطی با فصل قبلی ندارد.

در فصل دوم سریال Castle Rock محصول سرویس استریم Hulu قرار است شاهد حضور یک شخصیت خیلی مشهور باشیم، اَنی ویلکس که از رمان موفق Misery 1987 استیون کینگ برخواسته است، این شخصیت در مرکز حوادث فصل جدید سریال قرار دارد. طی حوادث پیش رو اطلاعات شوک آوری در مورد گذشته اَنی فاش خواهد شد، لیزی کاپلان نیز کسی است که برای به تصویر کشیدن نسخه جوان این شخصیت انتخاب شده. طرفداران آثار کینگ بخوبی اَنی ویلکس را می شناسند، او شخصیت شرور رمان Misery و همچنین فیلم Misery 1990 بوده است، در این فیلم میزری توسط کتی بیتس میزری به تصویر کشیده شده بود.

همچنین بخوانید | سریال لایو-اکشن Ghost Rider توسط Hulu ساخته نمی شود؛

در فصل دوم سریال Castle Rock ما کاوش عمیق تری در سرگذشت این شخصیت خواهیم داشت، این فصل به ما نشان می دهد که او چطور تبدیل می شود به شخص دیوانه ای که چند دهه است لرزه به اندام طرفداران کینگ می اندازد. فصل جدید Castle Rock که ده اپیزودی است در تاریخ ۲۳ اکتبر (مصادف با چهارشنبه ۱ آبان) به دست طرفداران خواهد رسید. با توجه به اینکه مدت زمان خیلی زیادی تا انتشار باقی نمانده، Hulu پوستر رسمی سریال را منتشر کرده است.

فصل دوم Castle Rock

در فصل دوم ما قرار است شاهد یک جنگ بین دو قبیله که نسبت به هم کینه دارند باشیم، درگیری ها زمانی آغاز می شوند که اَنی ویلکس (یک جامعه ستیز در حال شکوفا شدن) در شهر کسل راک مورد حمله قرار می گیرد. باید اشاره کنیم که تیم رابینز (رستگاری در شاوشنک)، گرت هدلند (ترون: میراث)، السی فیشر (کلاس هشتم) و لیزی کاپلان (دختران بدجنس) بازیگران جدید این سریال هستند. با توجه به اینکه فصل نخست خیلی جالب و تماشایی بود، و البته ترسناک، انتظار داریم که فصل دوم با ستاره های خوبی که دارد خیلی بهتر و جذاب تر باشد.

همچنین بخوانید | نام بازیگران اصلی سریال مارولی Helstrom (هل‌استورم) فاش شد؛ محصول Hulu

فصل اول بر محور مردی قدبلند (با بازی Bill Skarsgård) می چرخید که درون یک قفس در بخش مخروبه یک زندان پیدا می شود، در طرف دیگر هنری دیور (André Holland) وکیل جنایی وجود داشت که برای دفاع از این مرد مرموز به کسل راک، زادگاه خودش بازمیگردد. هنری تلاش می کند تا بفهمد که او از کجا آمده و اصلا چه کسی است، اما آزاد شدن مرد قدبلند داستان مصادف می شود با وقوع یک سری حوادث وحشتناک در شهر کسل راک.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.