چادویک بوزمن ظاهرا از برنامه‌های مارول برای «پلنگ سیاه» راضی نیست؛

زمانی که Black Panther (پلنگ سیاه) راهی گیشه شد، در ماه فوریه ۲۰۱۸، واقعا خوشحال شدیم چون سالها بود که منتظر از راه رسیدن این فیلم بودیم. البته خود مارول مدت زمان خیلی بیشتری را مشغول برنامه ریزی برای آوردن واکاندا به سینما بود؛ وسلی اسنایپس (بازیگر نقش تیغه در سری Blade) طی دهه ۹۰ میلادی تلاش کرد یک فیلم برای این تمدن باشکوه بسازد اما موفق نشد. اما بعد از اینکه دنیای سینمایی مارول (MCU) با موفقیت شروع بکار کرد، بستری مناسب برای معرفی «پلنگ سیاه» و‌ «واکاندا» فراهم شد، و مارول نیز از این بستر به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

فیلم Black Panther یک موفقیت خیلی بزرگ برای مارول بود، این فیلم مورد توجه منتقدین قرار گرفت و نقدهای خیلی خوبی را دریافت کرد، در گیشه بین المللی نیز ۱.۳ میلیارد دلار فروخت و همچنین اولین فیلم کمیک بوکی تاریخ بود که نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم سال شد. موفقیت های Black Panther قهرمان اصلی خودش را تبدیل کرد به یکی از بزرگ‌ترین شخصیت های MCU، اما در کمال تاسف مارول در حق پلنگ‌ سیاه عدالت را اجرا نکرد. این شخصیت موفقیتی بزرگ را برای MCU به ارمغان آورد، تعداد زیادی طرفدار پیدا کرد و لایق گرفتن فرصت بیشتری برای درخشش بود، اما مارول تصمیم گرفت از پلنگ سیاه به شکلی که باید و انتظار می رفت استفاده نکند.

همچنین بخوانید | توسعه فیلم Captain Marvel 2 بطور رسمی آغاز شده؛ اکران احتمالا ۲۰۲۲

پلنگ سیاه نقش چندان مهمی در Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) و Endgame (پایان بازی) نداشت، بطوری که ما چادویک بوزمن را در تعداد محدودی از سکانس‌های این دو فیلم مشاهده کردیم. البته نقش تی‌چالا در Infinity War تا حدودی قابل توجه بود، اما بدون شک می توانستند استفاده بهتری از وی بکنند، ولی این ‌کار را نکردند و باعث دلخوری طرفداران شدند. از طرفی، دومین فیلم انفرادی وی هم قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود، به این معنی که ما باید از همین حالا دو‌ سال صبر کنیم تا موفق به ملاقات دوباره با پلنگ سیاه شویم.

فیلم black panther

فیلم Black Panther 2 در سال ۲۰۲۲ راهی گیشه میشود، ما در حال حاضر اطلاعاتی از داستان این فیلم نداریم، ولی طبق شنیده ها، چادویک بوزمن بازیگر نقش تی‌چالا از برنامه هایی که مارول برای این شخصیت دارد راضی نیست، که البته احتمال دارد یک شایعه باشد و همزمان احتمال حقیقت داشتن آن هم وجود دارد‌؛ اینطور که شنیده‌ایم، طبق برنامه مارول، تی‌چالا در نهایت هویت ابرقهرمانی خودش را به شوری (خواهرش) می دهد، درست مثل اتفاقی که در کتاب‌های مصور رخ می دهد. احتمال وقوع چنین اتفاقی وجود دارد و اصلا بعید نیست، ولی در کل گفته شده که آقای بوزمن راضی به انجام این کار نیست.

همچنین بخوانید | فیلم بعدی Spider-Man تابستان ۲۰۲۰ جلوی دوربین می رود؛

البته ما حق را به این ستاره می دهیم، خودتان تصور کنید بازیگر اصلی یک فرانچایز چند میلیارد دلاری هستید و ناگهان به شما می گویند که بزودی یک بازیگر دیگر جایگزین‌تان خواهد شد، خب، چه حسی پیدا می کنید؟ واقعا موقعیت چندان جالبی نیست‌. پس اینکه چادویک بوزمن با این قضیه مشکل داشته باشد اصلا عجیب و غیرقابل تصور نیست؛ فیلم Black Panther 2 در تاریخ ۶ مِی ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) راهی گیشه می شود و بوزمن هم در آن حضور دارد، ما احتمالا در فیلم بعدی Avengers هم با این ستاره ملاقات خواهیم کرد، اما بعد از آن هنوز نامشخص است.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline