فیلم سینمایی Chaos Walking وارد ریشات می شود؛ امکان تاخیر در اکران وجود دارد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، بازیگران فیلم سینمایی Chaos Walking (ﻫﺮﺝﻭﻣﺮﺝ ﮔﺎﻡ ﺑﺮﻣﯽﺩﺍﺭﺩ) کمپانی Lionsgate قرار است برای ضبط مجدد بعضی صحنات دوباره جلوی دوربین بروند، و این احتمال وجود دارد که ریشات ها موجب ایجاو تغییر در تاریخ اکران فیلم شود. بعد از خوشی به دنبال موفقیت مجموعه فیلمی مثل The Hunger Games (عطش مبارزه) در جبهه هنری و تجاری، که البته دو قسمت پایانی آن از قبلی هـا کمتر فروختند، و همچنین ناراحت شدن از عملکرد ضعیف سومین فیلم Divergent، هالیوود قرار است بواسطه یک سری فیلم های پیش رو دوباره به ژانر علمی-تخیلی/فانتزی YA (بزرگسال نوجوان) بازگردد.

یکی از فیلم های این ژانر که اواخر سال جاری میلادی پا به گیشه می گذارد، The Darkest Minds (تاﺭﯾﮏﺗﺮﯾﻦ ﺫﻫﻦﻫﺎ) خانم ﺟﻨﯿﻔﺮ ﯾﻮ ﻧﻠﺴﻮﻥ می باشد که اخیرا هم شاهد انتشار اولین تریلر رسمی آن بوده ایم. دیگر فیلم، Chaos Walking نام دارد که توسط داگ لیمان (Edge of Tomorrow) کارگردانی شده، و اقتباسی است از یک رمان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ علمی-تخیلی بزرگسال نوجوان به همین نام نوشته ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﻧﺲ؛ البته برای نگارش داستان این فیلم از رمان نخست اقتباس شده که The Knife of Never Letting Go نام دارد.

قبل از شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری Chaos Walking، دو بازیگر جوان اما مشهور به پروژه پیوستند، دو ستاره در حال ظهور که پیش از این بواسطه حضور در فرانچایزهایی سطح بالا به شهرت رسیدند؛ تام هالند که نقش مرد عنکبوتی را در فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) ایفا می کند و اخیرا او را در Homecoming دیده ایم، بزودی هم در Avengers: Infinity War می بینیم، و ﺩﯾﺰﯼ ﺭﯾﺪﻟﯽ که شخصیت ری را در ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Star Wars کمپانی Lucasfilm به تصویر می کشد. این بازیگران در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ جلوی دوربین Chaos Walking رفتند و ضبط در ماه نوامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید، اما حالا اینطور به نظر می رسد که هالند و ریدلی با وجود مشغله کاری خودشان، قرار است برای فیلمبرداری اضافی دوباره جلوی دوربین بروند.

همچنین بخوانید: فیلم The Flash کمپانی ﺩﯼﺳﯽ ممکن است Flashpoint نام نگیرد

طبق یگ گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، تیم تولید فیلم Chaos Walking اواخر سال ۲۰۱۸ دوباره دور هم جمع می شوند و برای دو تا سه هفته تعدادی از صحنات فیلم را جلوی دوربین می برند. از آنجا که دو ستاره اصلی فیلم وقت آزاد چندانی ندارند، فاصله ریشات ها با زمان پایان یافتن تولید کمی زیاد شده است. تام هالند که قرار است تابستان امسال جلوی دوربین قسمت دوم Spider-Man: Homecoming برود — بعد از پایان وظایف تبلیغات برای فیلم Avengers: Infinity War – در حالی که ریدلی هم تابستان امسال باید بر روی Star Wars: Episode IX کار کند.

ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﻧﺲ، که قبلا هم در سینما و تلویزیون کار کرده و در کنارش چند رمان YA نوشته، در حال مذاکره است تا ﻓﯿﻠﻢنامه ریشات های Chaos Walking را بنویسد. نس به جمع ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ های این فیلم می پیوندد که تعداد آنها هم کم نیست؛ شامل ﭼﺎﺭﻟﯽ ﮐﺎﻓﻤﻦ (ﺩﺭﺧﺸﺶ ﺍﺑﺪﯼ ﯾﮏ ﺫﻫﻦ ﭘﺎﮎ)، Lindsey Beer، ﺟﺎﻥ ﻟﯽ ﻫﻨﮑﺎﮎ (نقطه کور) و ﺟﺮﯼ ﺍﺳﭙﯿﻨﻠﯽ (Stargirl). با در نظر گرفتن اینکه خود نس نویسنده رمان ﻫﺮﺝﻭﻣﺮﺝ ﮔﺎﻡ ﺑﺮﻣﯽﺩﺍﺭﺩ است، و کار قبلی بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ A Monster Calls (یک اقتباس دیگر از کتاب های او)، به نظر می رسد شایسته ترین نویسنده ای باشد که Lionsgate می تواند برای نگارش صفحات اضافی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ پیدا کند.

حال طبق گزارش هالیوود ریپورتر، ریشات ها ممکن است تا قبل از ماه دسامبر یا حتی ژانویه سال آینده آغاز نشود، که همین موضوع می تواند موجب تغییر تاریخ اکران فیلم شود. تا الان، تاریخ اکران همان یکم ماه مارس ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۰ اسفند ۹۷) است.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.