تام هالند تایید کرد ﻓﯿﻠﻢبرداری مجدد Chaos Walking آغاز شده است؛

بعد از چند ماه انتظار، عوامل تولید فیلم سینمایی Chaos Walking با نقش آفرینی تام هالند و دیزی ریدلی برای ریشوت ها (یا ﻓﯿﻠﻢبرداری مجدد) دوباره گرد هم آمده اند؛ نزدیک به دو سال از زمانی که فاز تولید این فیلم لایو-اکشن به کارگردانی داگ لیمان (لبه فردا، آقا و خانم اسمیت) آغاز شد گذشته است، و با وجود اینکه دو بازیگر اصلی آن جزو مشهورترین ستاره های هالیوودی هستند، Chaos Walking هنوز پا به گیشه نگذاشته است. بد نیست اشاره کنیم که این فیلم بر پایه رمانی به همین نام نوشته پاتریک نس ساخته شده و علت اصلی تاخیر هم نیاز آنها به ریشوت ها بوده است.

البته ریشوت ها بخشی عادی از فاز تولید هستند و حتی مشهورترین فیلم های جهان هم به ﻓﯿﻠﻢبرداری مجدد نیاز پیدا کرده اند، اما برای Chaos Walking اتفاق کاملا متفاوتی رخ داد. آنها برنامه ریزی درستی نداشتند و خیلی دیر به فکر افتادند، به همین دلیل نتوانستند فیلم را برای اکران در اوایل ۲۰۱۹ آماده کنند. اگر از همان ابتدا برای ﻓﯿﻠﻢبرداری مجدد یک برنامه درست می چیدند، اصلا تاخیری به وجود نمی آمد و همه چیز عادی پیش می رفت. از طرفی هالند درگیر فیلم های مارولی خودش بود و ریدلی هم باید جلوی دوربین آخرین فیلم جنگ ستارگانش می رفت؛ پس امکان حضور در پشت صحنه Chaos Walking را نداشتند.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر رسمی Star Wars 9: عنوان رسمی فاش شد

یک سال قبل، گفته شد که برای تکمیل کردن فیلم Chaos Walking به این ریشوت ها نیاز دارند؛ حال برای ضبط مجدد تعدادی از صحنات فیلم دوباره گرد هم آمده اند. هالند که طی این مدت نوید راند دوم ﻓﯿﻠﻢبرداری Chaos Walking را با انتشار پست های جالبش در شبکه های اجتماعی می داده است، اکنون نیز با انتشار یک پست در اینستاگرام بطور رسمی تایید کرد که دوباره جلوی دوربین داگ لیمان رفته اند: 

با وجود تمام تاخیرهای پیش آمده، این خبر واقعا خوبی محسوب می شود که ریشوت های Chaos Walking را آغاز کرده اند و قدم بزرگی در جهت تکمیل شدن فیلم به حساب می آید. در مورد حضور یا عدم حضور خانم ریدلی تا این لحظه صحبتی نشده، پس فعلا نمی دانیم او یا دیگر بازیگران فیلم مثل مدس میکلسن (Polar)، دیوید اویلوو و نیک جوناس برای ریشوت ها بازگشته اند یا نه. در هر صورت سه هفته دیگر پرونده فاز تولید Chaos Walking بعد از دو سال بسته می شود و سپس باید منتظر انتشار تیزر و تریلرها باشیم.

همچنین بخوانید | فیلم Spider-Man: Far From Home سه روز زودتر روی پرده می رود!

فیلم Chaos Walking هنوز صاحب تاریخ اکران نشده، اما با توجه به اینکه فیلم بعدی هالند و دیزی ریدلی، Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) و Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر)، قرار است تا قبل از پایان ۲۰۱۹ روی پرده بروند، احتمالا اکران Chaos Walking به سال آینده موکول خواهد شد.


منبع: تام هالند

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.