فده آلوارز به داگ لیمان در تکمیل کردن فیلم Chaos Walking کمک می کند؛

داگ لیمان این روزها درگیر ریشوت های فیلم علمی-تخیلی Chaos Walking (آشوب مدام) است، حال کارگردان فیلم ترسناک Don’t Breathe (نفس نکش)، آقای فده آلوارز هم به کمک او آمده است. این فیلم بر پایه رمانی مشهو بـه همین نام نوشته پاتریک نس ساخته شده و وقایع آن در یک آینده پادآرمانی اتفاق می افتد، در جهانی که ظاهرا تمام زن های آن نابود شده اند و یک ویروس به مردها توانایی شنیدن افکار دیگر انسان ها و حیوانات را می دهد. در این فیلم شاهد حضور دو ستاره جوان در نقش های اصلی هستیم، تام هالند و دیزی ریدلی.

تقریبا دو سال از شروع فاز تولید Chaos Walking می گذرد، این فیلم قرار بود خیلی زودتر از این ها آماده اکران شود اما یک سری مشکلات مانع این اتفاق شد. سال پیش همین موقع ها بود که گفته شد برای تکمیل کردن Chaos Walking باید یک سری از صحنات فیلم را مجددا تصویربرداری کنند، که در نهایت باعث می شود برای اکران در ماه مارس ۲۰۱۹ آماده نشود. چند هفته قبل بازیگران و عوامل فیلم برای ریشوت ها گرد هم آمدند، اما معلوم شد که اوضاع خراب تر از این حرفهاست و اولین نسخه تدوین شده فیلم سینمایی Chaos Walking چیزی که انتظار می رفت از آب درنیامده، و طبق گزارش ها این فیلم تا این نقطه “غیرقابل انتشار” است. اما این امید وجود دارد که ریشوت ها به بهتر شدن فیلم کمک کنند، مخصوصا حالا که فده آلوارز هم برای کمک کردن آمده است.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران فیلم Fantastic Beasts 3 اعلام شد؛

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، فده آلوارز کارگردان فیلم Don’t Breathe بعنوان یک مشاور بـه پروژه سینمایی Chaos Walking پیوسته. آلوارز بعد از درخواست کمپانی Lionsgate و خود لیمان طی ریشوت ها وارد پروژه شده، که اتفاق خیلی خوبی محسوب می شود. اینطور که به نظر می رسد لیمان و آلوارز با هم مشغول کار بر روی این فیلم و انجام کارهایی که لازم است هستند، که تا سه هفته دیگر پرونده تولید آن بسته می شود. استودیو نیز ۱۵ میلیون دلار به بودجه Chaos Walking اضافه کرده، به امید بهتر شدن وضعیت آن.

Chaos Walking

برای لیمان این اولین باری نیست که فیلمش دچار چنین مشکلاتی می شود، در واقع معروف ترین فیلم های او قبل، در طول یا بعد از فاز تولید رنگ تغییرات مهم را به خودشان دیده اند؛ ولی این نخستین باری است که یک کارگردان دیگر برای تکمیل کردن فیلمش به کمک او می آید. قبلا سر پروژه Mr. and Mrs. Smith (آقا و خانم اسمیت) بین لیمان و آنجلینا جولی اختلاف پیش آمده بود، در نهایت هم به دنبال یک سری تغییرات فیلم با تاخیر روبرو شد. فیلم اخیر او Edge of Tomorrow (لبه فردا) نیز بعد بازنویسی های فراوان جلوی دوربین رفت، پس این مدل مشکلات برای لیمان یک اتفاق عادی محسوب می شود و او همیشه قادر به رفع آنها بوده است.

همچنین بخوانید | ترسی گیبسون تایید کرد که در فیلم مارولی Morbius حضور دارد؛

حال ما امیدواریم این ریشوت ها، بودجه اضافی و پیوستن فده آلوارز بعنوان مشاور به پروژه، در نهایت از Chaos Walking یک فیلم خوب بسازد. امیدواریم این همه صبر طرفداران و زحمت های چند ساله عوامل تولید فیلم، به یک اتفاق خوب ختم شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.