اولین تصاویر رسمی از سریال Charmed (ﺍﻓﺴﻮﻥﺷﺪﻩ) شبکه The CW

یک هفته بعد از اینکه شبکه تلویزیونی The CW سریال ریبوت Charmed را سفارش داد، که خالق و شورانر سریال Jane the Virgin خانم ﺟﻨﯽ ﺍﺳﻨﺎﯾﺪﺭ ﺍﺭﻣﻦ توسعه دهنده آن است، اکنون می توانیم نگاهی تازه به این سریال، بواسطه تصاویر تازه منتشر شده از آن داشته باشیم. خانم ﻣﺪﻟﯿﻦ ﻣﻨﺘﺎﮎ (ﺍﻧﺴﺎﻥﻫﺎﯼ ﻓﺮﺩﺍ و ﻟﺒﻪ ﻓﺮﺩﺍ) یکی از این تصاویر که در انتها مشاهده می کنید را در صفحه رسمی توییتر خودش به اشتراک گذاشته است — اولین تصویر.

شبکه The CW نیز چند روز قبل اقدام به انتشار تریلری از این سریال کرد که بواسطه آن موفق شدیم اولین نگاه رسمی خودمان را به نسخه بازآفرینی شده Charmed داشته باشیم. حال در تصاویر سه شخصیت اصلی سریال، که سه خواهر به نام های مکی (Madeleine Mantock)، مگی (Sarah Jeffery) و مل (Melonie Diaz) را کنار هم مشاهده می کنیم. با توجه به اطلاعاتی که از این سریال پاییزی داریم، صبر کردن برای شروع پخش آن خیلی سخت به نظر می رسد.

سریال Charmed بر محور سه خواهر با نقش آفرینی مدلین منتاک (در بدلنز، لبه فردا)، ملونی دیاز و سارا جفری (Shades Of Blue) می چرخد که مانند نسخه قدیمی این متوجه می شوند جـادوگر هستند و از قدرت هـای ویژه خودشان برای حفاظت از مردم در مقابل نیروهای شیطانی استفاده می کنند. در تصاویر علاوه بر سه خواهر، می توانیم لوگوی رسمی سریال را هم مشاهده کنیم؛

همچنین بخوانید: ریبوت Resident Evil ممکن است یک سریال باشد!

Charmed

سریال Charmed

منبع: The CW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.