اولین نگاه به فیلم سینمایی Cherry اثر جدید برادران روسو با بازی تام هالند

اولین تصویر رسمی از فیلم سینمایی Cherry منتشر شده که در آن می توانیم تام هالند را با ظاهری کاملا متفاوت مشاهده کنیم؛ این فیلم توسط برادران روسو (Avengers: Endgame) کارگردانی شده است. هالند بواسطه حضور در فیلم درام The Impossible (غیرممکن) محصول ۲۰۱۲ پا به دنیای بازیگری گذاشت، او در این فیلم با یوان مک‌گرگور و نائومی واتس همبازی شده بود. چهار سال بعد، وی را در Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) به کارگردانی برادران روسو ملاقات کردیم، او بعنوان مرد عنکبوتی پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت.

هالند بعد از حضور درخشانش در Civil War صاحب فیلم انفرادی مارولی خودش شد که Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) نام داشت و به کارگردانی تام واتس در سال ۲۰۱۷ روی پرده رفت. او در این فیلم ثابت کرد که انتخاب درستی برای بازی در نقش مرد عنکبوتی بوده است. هالند سپس در Avengers: Infinity War (انتقامجویان: جنگ ابدیت) ظاهر شد و در نهایت هم وی را در Avengers: Endgame (پایان بازی) ملاقت کردیم که نقش خیلی پررنگی در آن نداشت. آخرین حضور این ستاره در دنیای سینمایی مارول هم بواسطه Spider-Man: Far From Home (دور از خانه) بوده است، فیلمی که بیشتر از یک میلیارد دلار فروخت و تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم Spider-man تاریخ.

همچنین بخوانید | جان واتس برای کارگردانی Spider-Man 3 بازمیگردد؛ مشغول مذاکره با مارول است

حال، طی زمانی که منتظریم او را در Spider-Man 3 ببینیم، هالند قرار است در یک نقش کاملا متفاوت ظاهر شود؛ او در فیلم جدید برادران روسو که Cherry نام دارد نقش آفرینی می کند. تا این لحظه خوشبختانه اطلاعات خیلی زیادی از این فیلم به دست ما رسیده، و حالا هم به لطف هالند می توانیم نخستین نگاه خودمان را به اثر جدید و متفاوت برادران روسو داشته باشیم. هالند تصویر زیر را در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرده و پرده از ظاهر شخصیتش در این اثر اقتباسی برداشته است. یک نگاه بیاندازید:

Cherry 2020

از دیگر ستاره های این فیلم می توانیم به بیل اسکارشگورد (فیلم های IT، فصل اول سریال کسل راک)، جک رینور (تبدیل‌شوندگان: عصر انقراض) و مایکل گاندولفینی اشاره کنیم. Cherry داستان یک پزشکی ارتشی سابق (هالند) را روایت می کند که اکنون از PTSD (اختلال استرسی پس از حادثه) رنج می برد، او وارد شغل سرقت از بانک شده چون به لطف اعتیاد به مواد مخدر اکنون زیر فشار یک بدهی کمرشکن قرار گرفته. این فیلم بر پایه یک کتاب در سبک خودزندگی‌نامه نوشته نیکو واکر ساخته شده، که در حال حاضر بخاطر سرقت از بانک زندانی است. Cherry فیلمی کاملا متفاوتی می باشد و حکم یک استراحت را برای هالند و برادران روسو دارند، چون طی چند سال اخیر فقط درگیر فیلم های ابرقهرمانی بوده اند.

همچنین بخوانید | فیلم Uncharted سونی صاحب کارگردان شد؛ تراویس نایت کارگردان Bumblebee

اگر Cherry تبدیل به یک اثر موفق شود، هالند و روسوها به همه ثابت خواهند کرد که می توانند در ژانرهای دیگر هم فیلم بسازند و تخصصشان فقط فیلم های ابرقهرمانی نیست؛ چون تا این لحظه عمده موفقیت آنها با فیلم های این سبک بوده است. فیلم سینمایی Cherry قرار است در تاریخ یکم ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با چهارشنبه ۱۱ دی) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.