تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Child’s Play 2019 فاش شد؛

به لطف Toy Story 4 (داستان اسباب بازی)، Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) و Child’s Play (بازی بچگانه)، ۲۰۱۹ تبدیل شد به یک سال بزرگ برای فیلم هایی که داستان آن ها بر محور عروسک ها می چرخد؛ اما در حال حاضر موضوع بحث ما Child’s Play 2019 است که در واقع بازسازی مدرن فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۸۸ می باشد، فیلمی ترسناک که با بودجه ۱۰ میلیون دلاری ساخته شد و در گیشه ۳۰ میلیون دلار فروخت.

وقتی که اولین بار شنیدیم قصد دارند Child’s Play را بازسازی کنند، و طی این بازسازی عروسک کلاسیک چاکی قرار است تبدیل شود به یک عروسک مدرن، بعنوان طرفدار کمی ناراحت شدیم چون فیلم های بازی بچگانه بدون چاکی خودمان مفهوم زیادی ندارد. با این وجود، Child’s Play 2019 ساخته شد و نقدهای چندان بدی هم دریافت نکرد (امتیاز راتِن تومِیتوز ۶۴%)، اما چون اکران جهانی نداشت و فقط روی پرده سینماهای ایالات متحده رفت، تنها ۳۰ میلیون دلار فروخت و با توجه به بودجه تولید پایینش می توانیم بگوییم که از نظر تجاری هم موفق بود.

همچنین بخوانید | سریال Child’s Play شبکه Syfy فعلا Chucky نام دارد؛

با این حساب، می توانیم اینطور تصور کنیم که سازندگان Child’s Play 2019 حساب ویژه ای بر روی نسخه خانگی (بلوری و دی وی دی) این فیلم باز کرده اند، این نسخه قرار است دارای یک سری محتوای اضافی باشد که مربوط به پروسه تولید فیلم هستند. حال طبق تایید کمپانی Orion Pictures، نسخه Blu-ray و DVD این فیلم ترسناک، از تاریخ ۲۴ سپتامبر سال جاری (مصادف با سه شنبه ۲ مهر) در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت؛ پس، تا کمتر از دو ماه دیگر ما می توانیم بطور رسمی با چاکی جدید آشنا شویم.

بازی بچگانه 2019

فیلم سینمایی Child’s Play 2019 توسط لارس کلوبرگ (پولاروید) کارگردانی شده و ست گراهام اسمیت نویسنده آن است؛ از ستاره های این ریبوت می توانیم به مارک همیل (جنگ ستارگان) گوینده شخصیت چاکی، ﮔﺎﺑﺮﯾﻞ ﺑﯿﺘﻤﻦ (Benji) در نقش اندی بارکلی، ﺁﺑﺮﯼ ﭘﻼﺯﺍ (سریال Legion) در نقش مادر اندی، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﺗﺎﯾﺮﯼ ﻫﻨﺮﯼ (سریال This Is Us)، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﯾﻮﺭﮎ، ﻧﯿﮑﻮﻝ ﺍِﻧﺜﻨﯽ، Beatrice Kitsos و Ty Consiglio (اعجوبه) اشاره کنیم.

 

همچنین بخوانید | سریال Child’s Play سال ۲۰۲۰ روی آنتن شبکه Syfy می رود

در خلاصه داستان رسمی فیلم ترسناک Child’s Play آمده است که “بازی بچگانه داستان یک مادر (پلازا) را دنبال می کند که برای تولد به پسرش (بیتمن) یک عروسک هدیه می دهد، بدون اطلاع از طبیعت بسیار شیطانی آن.” — این احتمالا آخرین گزارش ما در مورد فیلم بازی بچگانه ۲۰۱۹ است، مگر اینکه قسمت دوم آن از سوی استودیو چراغ سبز بگیرد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.