اولین تیزر تریلر از فیلم Child’s Play 2019

و حالا فیلم بازسازی Child’s Play (بازی بچگانه) صاحب یک تریلر رسمی شده است؛ به دنبال موفقیت های اولین فیلم Halloween (هالووین) در سال ۱۹۷۸، طی دهه ۸۰ میلادی شاهد رشد فرانچایزهای اسلشر (slasher) مثل Friday the 13th (ﺟﻤﻌﻪ ﺳﯿﺰﺩﻫﻢ) و Nightmare on Elm Street (ﮐﺎﺑﻮﺱ ﺩﺭ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺍﻟﻢ)، و تعداد زیادی فیلم دیگر بودیم. ولی بدون شک طی دهه ۸۰ در این سبک Child’s Play بیشترین شهرت را نصیب خودش کرد، ﺩﻥ ﻣﺎﻧﭽﯿﻨﯽ در سال ۱۹۸۸ استارت این فرانچایز پرطرفدار را زد.

سری فیلم های Child’s Play بطور کل بر محور یک عروسک به ظاهر بی آزار به نام چاکی می چرخد؛ چاکی یک عرروسک Good Guys است که توسط روح یک قاتل سریالی به نام چارلز لی ری تصاحب شده است.

در نخستین فیلم Child’s Play، ﺑﺮﺍﺩ ﺩﻭﺭﯾﻒ کسی بود که در نقش چارلز ری و چاکی بازی کرد، او در فیلم های بعدی هم بعنوان گوینده شخصیت چاکی حضور داشت. قسمت اول بیشتر یک فیلم ترسناک خیلی جدی بود اما بعد از آن فرانچایز کمی وارد ژانر کمدی-ترسناک شد، مخصوصا بعد از اینکه آقای ﻣﺎﻧﭽﯿﻨﯽ بعنوان کارگردان پشت دوربین Seed of Chucky محصول ۲۰۰۴ نشست (کسی که تاکنون تمام فیلم های چاکی را نشسته است).

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم Happy Death Day 2U تغییر کرد؛ روز مرگت “یک روز زودتر” مبارک!

بد نیست اشاره کنیم که آقای ﻣﺎﻧﭽﯿﻨﯽ این روزها مشغول کار بر روی سریال Child’s Play تحت عنوان Chucky برای شبکه Syfy است؛ ﺑﺮﺍﺩ ﺩﻭﺭﯾﻒ در این سریال بعنوان صداپیشه شخصیت چاکی حضور دارد، البته به احتمال قوی. اما در نسخه بازسازی ﺩﻭﺭﯾﻒ و ﻣﺎﻧﭽﯿﻨﯽ هیچ دخالتی ندارند.

حالا دو کمپانی MGM و Orion Pictures نخستین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Child’s Play 2019 را منتشر کرده اند تا بتوانیم نیم نگاهی هرچند اجمالی به این فیلم بشدت مورد انتظار داشته باشیم. در نسخه جدید، قاتل یک عروسک مدرن و بروز است که اگر تریلر را تماشا کنید می توانید با آن بیشتر آشنا شوید؛ ﻻﺭﺱ ﮐﻠﻮﺑﺮﮒ (Polaroid) این فیلم را بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته Tyler Burton Smith (فیلم Quantum Break) کارگردانی کرده است.


همچنین بخوانید | فیلم ترسناک Us 2019 با یک هفته تاخیر اکران می شود

از بازیگران این فیلم می توانیم به ﺁﺑﺮﯼ ﭘﻼﺯﺍ (سریال Legion)، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﺗﺎﯾﺮﯼ ﻫﻨﺮﯼ (سریال This Is Us)، ﮔﺎﺑﺮﯾﻞ ﺑﯿﺘﻤﻦ (Benji)، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﯾﻮﺭﮎ، ﻧﯿﮑﻮﻝ ﺍِﻧﺜﻨﯽ، Beatrice Kitsos و Ty Consiglio (اعجوبه) اشاره کنیم. اکران Child’s Play از ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳۱ خرداد ۹۸) آغـاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.