تریلر و پوستر رسمی فیلم Child’s Play: عروسک قاتل بازگشته است!

بعد از تماشای تیزر تریلر، اکنون نوبت به تریلر رسمی فیلم ترسناک Child’s Play (بازی بچگانه) رسیده است؛ این فیلم نخستین بار در سال ۲۰۱۸ معرفی شد، ریبوت (بازآفرینی) فیلمی به همین نام که در سال ۱۹۸۸ روی پرده رفت. دن مانچینی کسی بود که Child’s Play را خلق کرد، او از اواخر دهه ۹۰ به بعد شخصا فیلم های این فرانچایز اسلشر را کارگردانی کرد و حالا هم مشغول کار بر روی سریال Chucky (چاکی) برای پخش در شبکه Syfy می باشد. آقای مانچینی از اینکه MGM و Orion Pictures سعی دارند برندی که خلق کرده را بازسازی کنند چندان خوشحال نیست، به همین دلیل هیچگونه دخالتی در نگارش یا تولید Child’s Play 2019 نداشته است.

عدم دخالت مانچینی در پروسه تولید این فیلم می تواند در نهایت به ضرر آن تمام شود، حداقل طرفداران قدیمی فرانچایز Child’s Play را با مانچینی می شناسند و احتمالا تمایلی برای تماشای فیلم جدید نخواهند داشت. در هر صورت مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران Child’s Play 2019 باقی نمانده و بزودی موفق به تماشای آن خواهیم شد. همانطور که احتمالا خودتان خبر دارید اواخر بهمن ماه سال گذشته اولین تیزر تریلر این فیلم منتشر شد که بواسطه آن موفق شدیم نگاهی اجمالی به شخصیت های اصلی فیلم با نقش آفرینی آبری پلازا (Legion) و برایان تایری هنری (Widows) داشته باشیم، اما تریلر جدید صحنات بیشتری را به نمایش می گذارد، و همچنین کمک می کند تا با نسخه جدید چاکی (با صدای مارک همیل) آشنا شویم.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به چاکی در فیلم ترسناک Child’s Play 2019

این هم تریلر و پوستر رسمی جدید فیلم سینمایی ترسناک Child’s Play که کمپانی Orion Pictures اقدام به انتشار آن کرده است. یک نگاه بیاندازید:


دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰

Child's play 2019

در خلاصه داستان رسمی فیلم ترسناک Child’s Play آمده است که “بازی بچگانه داستان یک مادر (پلازا) را دنبال می کند که برای تولد به پسرش (بیتمن) یک عروسک هدیه می دهد، بدون اطلاع از طبیعت بسیار شیطانی آن.” از بازیگران این فیلم می توانیم به مارک همیل (جنگ ستارگان) گوینده شخصیت چاکی، ﮔﺎﺑﺮﯾﻞ ﺑﯿﺘﻤﻦ (Benji) در نقش اندی بارکلی، ﺁﺑﺮﯼ ﭘﻼﺯﺍ (سریال Legion) در نقش مادر اندی، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﺗﺎﯾﺮﯼ ﻫﻨﺮﯼ (سریال This Is Us)، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﯾﻮﺭﮎ، ﻧﯿﮑﻮﻝ ﺍِﻧﺜﻨﯽ، Beatrice Kitsos و Ty Consiglio (اعجوبه) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | سریال Child’s Play شبکه Syfy فعلا Chucky نام دارد؛

همانطور که اشاره کردیم عدم دخالت مانچینی در پروسه تولید Child’s Play 2019 می تواند در نهایت به ضرر آن تمام شود، چون بازی بچگانه فرانچایز بسیار مشهوری است و واقعا هم طرفداران زیادی دارد. ولی اگر قدیمی ها علاقه ای به تماشای این فیلم نداشتند، می توانند منتظر سریال Chucky باشند که آقای مانچینی شخصا مشغول کار بر روی آن است.

در نهایت؛ اکران این فیلم از تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳۱ خرداد ۹۸) آغـاز خواهـد شد.


منبع: Orion Pictures

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.