تاریخ اکران بازسازی Child’s Play اعلام شد؛ در کنار پوستر رسمی

کمپانی MGM و Orion Pictures بطور رسمی پرده از نخستین پوستر رسمی فیلم ریبوت Child’s Play (بازی بچگانه) برداشتند و تاریخ شروع اکران این فیلم ترسناک را فاش کردند. قسمت اول Child’s Play (بازی بچگانه) در سال ۱۹۸۸ پا به گیشه گذاشت و در حقیقت استارت یک مجموعه فیلم پرطرفدار و موفق را زد، بطوری که تقریبا تمام عاشقان ژانر ترس چاکی را بخوبی می شناسند و از طرفداران او هستند.

موفقیت های Child’s Play در سال ۸۸ باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این فیلم ساخته شود، آخرین آن هم Cult of Chucky (فرقه چاکی) بود که در سال ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت. قسمت اول کم و بیش یک تریلر صاف و ساده بود، اما فیلم های بعدی فرانچایز در جاده متفاوتی حرکت کردند و پا به یک مسیر خشونت آمیزتر و هجوآمیزتری گـذاشتند. حال سالها بعد از خلقت چاکی، Orion Pictures و MGM در پی بازسازی Child’s Play، خلق مجدد چاکی هستند.

تولید فیلم سینمایی Child’s Play به تازگی آغاز شده و حالا Orion رسما تاریخ شروع اکران این فیلم را فاش کرده است؛ بیست و یکم ژوئن سال ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۳۱ خرداد ۹۸؛ بنابراین اگر از طرفداران قدیمی یا حتی جدید چاکی هستید، خودتان را برای یک ماجراجویی خونین جدید آماده کنید. این تاریخ قضیه را کمی جالب تر می کند، چون Child’s Play را در رقابت مستقیم با فیلم بازسازی The Grudge (ﮐﯿﻨﻪ) قرار می دهد که قرار است ۲۱ ژوئن پا به گیشه بگذارد.

همچنین بخوانید| فیلم ریبوت Child’s Play: اولین نگاه به چاکی جدید

با توجه به اینکه قرار است Child’s Play 2019 و The Grudge جدید را همزمان در یک هفته مشابه داشته باشیم، می توانیم تصور کنیم که فیلم های ژانر ترس قرار است در سال ۲۰۱۹ مانور بیشتر و بزرگ تری از خودشان نشان دهند. از طرفی سال آینده شاهد اکران قسمت دوم IT هم خواهیم بود، پس شاید ۲۰۱۹ واقعا سال عناوین ژانر ترس باشد و شاید این چیز بدی هم نباشد!

پوستر رسمی فیلم:

Child's play

در خلاصه داستان رسمی فیلم سینمایی Child’s Play آمده است که “بازی بچگانه داستان یک مادر (پلازا) را دنبال می کند که برای تولد به پسرش (بیتمن) یک عروسک هدیه می دهد، بدون اطلاع از طبیعت بسیار شیطانی آن.” این داستان شباهت زیادی دارد به داستان نسخه کلاسیک فیلم که در سال ۱۹۸۸ اکران شد.

از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به ﺁﺑﺮﯼ ﭘﻼﺯﺍ (سریال لژیون)، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﺗﺎﯾﺮﯼ ﻫﻨﺮﯼ (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ: ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ)، ﮔﺎﺑﺮﯾﻞ ﺑﯿﺘﻤﻦ (آنابل)، ﺗﺎﯼ ﮐﺎﻧﺴﯿﮕﻠﯿﻮ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﺎﺭﺩﺍﭺ، ﻧﯿﮑﻮﻝ ﺍِﻧﺜﻨﯽ و Hannah Drew اشاره کنیم. Child’s Play جدید توسط Lars Klevberg کارگردانی می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.