سریال Child’s Play شبکه Syfy فعلا Chucky نام دارد؛

همانطور که به احتمال قوی خبر دارید تیم اصلی Child’s Play (بازی بچگانه) این روزها مشغول کار بر روی یک سریال برای شخصیت چاکی هستند، این سریال قرار است توسط شبکه Syfy پخش شود در حال حاضر با عنوان Chucky شناخته می شود. شخصیت چاکی در سال ۱۹۸۸ بواسطه فیلم ترسناک Child’s Play پا به سینما گذاشت، او یک عروسک عادی بود تا زمانی که چارلز لی ری روح خودش را وارد این عروسک کرد و از وی یک قاتل سریالی ساخت. دن مانچینی نویسنده اولین فیلم Child’s Play بود، او در همین مجموعه از نویسنده تبدیل شد به کـارگردان و سه فیلم اخیر را خودش جلوی دوربین برد. حال و هوای فیلم های فرانچایز هم طی گذر زمان کمی با یکدیگر متفاوت شدند، مثلا سه فیلم نخست فضایی ترسناک داشتند در حالی که قسمت های بعدی مثل Bride Of Chucky یا Seed Of Chucky بیشتر کمدی بودند.

دو قسمت اخیر این مجموعه فیلم — Curse Of Chucky و Cult Of Chucky — در سینما اکران نشدند و مستقیما بطور DVD در اختیار طرفداران قرار گرفتد، ولی با این وجود نقدهای بسیار خوبی را دریافت کردند. حالا آقای دن مانچینی قصد دارد فرانچایز Child’s Play را به تلویزیون بیارود، با همکاری ﻧﯿﮏ ﺁﻧﺘﻮﺳﮑﺎ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ سریال Channel Zero. به تازگی تایید شده که سریال Chucky قرار است برای گروه سنی بزرگسال ساخته شود، پس کسی جلوی چاکی را برای فحش دادن های فراوان نمی گیرد. این سریال همچنین قرار است در ادامه حوادث فیلم ها باشد، پس می توانیم انتظار حضور شخصیتی آشنا مثل تیفانی (با بازی Jennifer Tilly) معشوقه چاکی را داشته باشیم.

همچنین بخوانید | اولین تیزر تریلر از فیلم Child’s Play 2019؛

یکی از اتفاق های جالب این سریال بدون شک بازگشت ﺑﺮﺍﺩ ﺩﻭﺭﯾﻒ بعنوان صداپیشه شخصیت چاکی است، نقشی که او از قسمت اول Child’s Play ایفای آن را برعهده داشته. حال بتازگی، طی یک گفتگو با Slashfilm، ﻧﯿﮏ ﺁﻧﺘﻮﺳﮑﺎ اطلاعات تازه ای را در رابطه با این سریال فاش نموده است. او گفت که این سریال در حال حاضر با عنوان Chucky شناخته می شود اما ممکن است با عنوان متفاوتی روی آنتن برود.

سریال child's Play

طبق صحبت های این ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ، سریال Chucky با فیلم های قبلی مجموعه Child’s Play مرتبط است، اما داستانی کاملا جدید را روایت می کند. او ادعا کرد با وجود ارتباطی که این سریال با فیلم های قبلی دارد، مخاطبین می توانند بدون تماشای آنها سریال جدید را دنبال کنند. یعنی شما حتی لازم نیست چاکی را بشناسید، می توانید به راحتی سریال Chucky را از شبکه Syfy دنبال کنید؛ این یک خبر خوب برای کسانی که حوصله تماشای فیلم های دهه هشتادی را ندارند محسوب می شود.

همچنین بخوانید | تاریخ اکران بازسازی Child’s Play اعلام شد؛ در کنار پوستر رسمی

با توجه به کیفیت چند فیلم اخیر مجموعه، کاملا طبیعی است که به شدت در انتظار از راه رسیدن سریال Child’s Play باشیم. آقای مانچینی تمام تلاش خودش را کرد تا کیفیت فرانچایز را بالا نگه دارد، Channel Zero هم یکی از جالب ترین سریال های ترسناک چند سال اخیر بوده است. پس نتیجه همکاری مانچینی و ﺁﻧﺘﻮﺳﮑﺎ بطور قطع یک سریال بسیار جالب و تماشایی خواهد بود. البته در حال حاضر برای ما سوال برانگیز است که آنها قصد دارند چه داستانی را یک فصل تمام دنبال کنند، چون ما تاکنون چاکی را فقط در فیلم های اکثرا ۹۰ دقیقه ای Child’s Play مشاهده کرده ایم.

سریال Chucky فعلا در حال توسعه است و هنوز معلوم نیست چه زمانی روی آنتن خواهد رفت، ولی منتظر افشای اطلاعات دقیق تر هستیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.