سریال Chilling Adventures of Sabrina صاحب یک پوستر جدید شد؛

یکی از مورد انتظارترین سریال های سال جاری میلادی بدون شک Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) است که یک اقتباس دیگر از کتاب های مصور آرچی می باشد، مانند سریال موفق Riverdale (ریوردیل) شبکه The CW که فصل سوم آن پاییز امسال روی آنتن می رود. حال از آنجا که زمان زیادی تا روز عرضه باقی نمانده است، Netflix اقدام به انتشار یک پوستر جدید از این سریال اقتباسی کرده و تریلر آن هم تا چند ساعت دیگر به دستتان خواهد رسید.

سریال ده قسمتی Chilling Adventures of Sabrina به روایت یک داستان تاریک می پردازد؛ داستان دختری به نـام سابرینا که در تلاش برای کنار آمدن با طبیعت دوگانه خودش — نیمه انسان و نیمه جادوگر، نیمه فانی و نیمه فناناپذیر — است، که او را وارد یک کشمکش و درگیری درونی می کند. البته مشکلات او به همین قضیه ختم نمی شود و سابرینا باید علاوه بر درگیری های شخصی با نیروهایی شیطانی که او و خانواده‌اش، انسان‌ها و دنیایی که در آن ساکن هستند، را تهدید می‌کنند مبارزه کند. او هنوز در ابتدای راه قرار دارد و باید یاد بگیرد که چطور از قدرت های خودش استفاده کند، همزمان هم مجبور است بعنوان یک دختر دبیرستانی معمولی به زندگی خودش ادامه دهد!! — این زندگی دوگانه از بخش های جالب داستان است.

همچنین بخوانید: اولین تصاویر رسمی از سریال Chilling Adventures of Sabrina

در این پوستر جالب می توانیم کرنان شیپکا را مشاهده کنیم که در نقش سابرینا ظاهر شده است، در بالای پوستر با جمله “ساحره تولد مبارک” روبرو می شویم که اشاره مستقیمی به قدرت های این شخصیت اشاره دارد. البته اشاره بهتر پوستر به سن سابرینا می باشد، زمانی که وارد یک زندگی دوگانه می شود؛ او باید تلاش کند تا مانند یک فرد معمولی به نظر برسد — مدرسه برود، دوست پیدا کند — اما همزمان در حال تبدیل شدن به یک جادوگر کامل و قدرتمند است.

سریال Chilling Adventures of Sabrina

ما انتظار داریم که خیلی زود موفق به تماشای تریلر یا حداقل تیزری از Chilling Adventures of Sabrina شویم تا بتوانیم نخستین نگاه اجمالی خودمان را به این سریال بشدت مورد انتظار داشته باشیم. اما زمانی که استارت همایش کامیک کان نیویورک (NYCC 2018) بخورد، ما به لطف پنل Netflix & Chills کمپانی نتفلیکس، اطلاعات خیلی بیشتری از این سریال کسب خواهیم کرد.

همچنین بخوانید: اطلاعاتی تازه از اپیزود موزیکال فصل سوم Riverdale

از بازیگران این سریال اقتباسی می توانیم به میشل گومز در نقش ماری وردول/مادام سیتن، جاز سینکلر (فیلم اسلندرمن) در نقش روزالیند واکر، چنس پردومو در نقش آمبروز اسپلمن، لوسی دیویس (Wonder Woman) در نقش هیلدا اسپلمن، میراندا اتو (مجموعه فیلم ارباب حلقه‌ها) در نقش زلدا اسپلمن، روس لینچ (ساحل جوان) در نقش هاروی کینکل و ریچارد کویل (شاهزاده فارسی: شن های زمان) در نقش پدر بلکوود اشاره کنیم. ده اپیزود نخست این سریال در تاریخ ۲۶ اکتبر (مصادف با جمعه ۴ آبان) منتشر می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.