اولین تیزر تریلر از سریال Chilling Adventures Of Sabrina منتشر شد؛ تولد وحشتناک!

همانطور که انتظار داشتیم و Netflix چند ساعت قبل نویدش را داده بود، نخستین تیزر تریلر از سریال در آستانه پخش Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) منتشر شد تا طرفداران بتوانند بواسطه آن نگاهی اجمالی به این سریال بشدت مورد انتظار داشته باشند. ما تا این نقطه هیچ نظری در مورد حال و هوایی کلی سریال جدید Netflix نداشتیم، اما حالا به لطف تریلر می دانیم که باید انتظار چه چیزی را بکشیم.

سریال آمریکایی Chilling Adventures of Sabrina بر پایه یک سری کتاب مصور با نامی مشابه ساخته شده است، این سری کمیک در سال ۲۰۱۴ توسط Roberto Aguirre-Sacasa (ریوردیل) خلق شد و نسخه لایو-اکشن آن هم قرار است توسط نتفلیکس منتشر شود. این سری بر روی سابرینا اسپلمن تمرکز دارد که طی سالهای ۱۹۶۰ یک نوجوان بوده است، کتاب های مصور Sabrina نمایش تاریکی از این شخصیت و دوران نمایان شدن قدرت های جادوگری او داشته. حـال تیزر نشان می دهد که نسخه لایو-اکشن هم دست کمی از کمیک ندارد، مانند همان تاریک و ترسناک است؛ البته پوستر رسمی سریال هم نوید چنین فضایی را برای سریال داده بود.

همچنین بخوانید: سریال ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا صاحب یک پوستر جدید شد؛

نتفلکیس نخستین تیزر تریلر از سریال Chilling Adventures of Sabrina را در اختیار طرفداران قرار داد تا بتوانند نخستین نگاه اجمالی خودشان را به این سریال داشته باشند. شما هم یک می توانید یک نگاه بیاندازید:


سریال ده قسمتی Chilling Adventures of Sabrina به روایت یک داستان تاریک می پردازد؛ داستان دختری به نـام سابرینا که در تلاش برای کنار آمدن با طبیعت دوگانه خودش — نیمه انسان و نیمه جادوگر، نیمه فانی و نیمه فناناپذیر — است، که او را وارد یک کشمکش و درگیری درونی می کند. البته مشکلات او به همین قضیه ختم نمی شود و سابرینا باید علاوه بر درگیری های شخصی با نیروهایی شیطانی که او و خانواده‌اش، انسان‌ها و دنیایی که در آن ساکن هستند، را تهدید می‌کنند مبارزه کند. او هنوز در ابتدای راه قرار دارد و باید یاد بگیرد که چطور از قدرت های خودش استفاده کند، همزمان هم مجبور است بعنوان یک دختر دبیرستانی معمولی به زندگی خودش ادامه دهد!! — این زندگی دوگانه از بخش های جالب داستان است.

از بازیگران سریال Chilling Adventures Of Sabrina می توانیم به کرنان شیپکا در نقش سابرینا، میشل گومز در نقش ماری وردول/مادام سیتن، جاز سینکلر (فیلم اسلندرمن) در نقش روزالیند واکر، چنس پردومو در نقش آمبروز اسپلمن، لوسی دیویس (Wonder Woman) در نقش هیلدا اسپلمن، میراندا اتو (مجموعه فیلم ارباب حلقه‌ها) در نقش زلدا اسپلمن، روس لینچ (ساحل جوان) در نقش هاروی کینکل و ریچارد کویل (شاهزاده فارسی: شن های زمان) در نقش پدر بلکوود اشاره کنیم.

ده اپیزود نخست سریال Chilling Adventures Of Sabrina در تاریخ ۲۶ اکتبر (مصادف با جمعه ۴ آبان) منتشر می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.