دومین تریلر سریال The Chilling Adventures of Sabrina: خیزش جادوگرهـا

در دومین تریلر رسمی از سریال Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) که قرار است توسط Netflix عرضه شود، شاهد خیزش جادوگرها هستیم. این سریال به شدت مورد انتظار بر پایـه یک سری کتاب مصور مشهور به همین ساخته شده و قرار است اواخر ماه اکتبر از طریق سرویس استریم Netflix به دست طرفداران برسد، همزمان با جشن هالووین.

شخصیت سابرینا طی دهه ۹۰ میلادی بواسطه سریال Sabrina the Teenage Witch (سابرینا جادوگر جوان) پا به تلویزیون گذاشت، اما به لطف نویسندگان سریال تازه قرار است در نسخه لایو-اکشن جدید شاهد برداشت تاریک تری از ایـن شخصیت باشیم. بنابراین اگر سریال The Chilling Adventures of Sabrina which را با نسخه قدیمی خودش مقایسه کنید، قطعا متوجه یک سری تفاوت های بزرگ در داستان و همچنین شخصیت پردازی خواهید شد.

همچنین بخوانید | اولین تیزر تریلر از سریال Chilling Adventures Of Sabrina منتشر شد؛ تولد وحشتناک!

سرویس استریم Netflix اکنون اقدام به انتشار یک تریلر جدید از سریال The Chilling Adventures of Sabrina which کرده که با تماشای آن متوجه می شویم به روایت یک داستان واقعا تاریک پرداختـه است. تریلر کار خودش را با نمایش سابرینا (با بازی Kiernan Shipka) و رفیقش هاروی (Ross Lynch) آغاز می کند که به نظر می رسد یک زوج نوجوانِ دوست داشتنی هستند، اما وقتی که سابرینا شروع به استفاده از جادو می کند اوضاع رو به وخامت می گذارد. کاملـا واضح است که او باید بین دنیای جادو و دنیای فانی هایی مثل هاروی یکی را انتخاب کنـد. به واسطه این تریلر همچنین می توانیم نخستین نگاه خودمان را بـه مادام سیتن (Michelle Gomez) داشته باشیم:


سریال ده قسمتی Chilling Adventures of Sabrina به روایت یک داستان تاریک می پردازد؛ داستان دختری به نـام سابرینا که در تلاش برای کنار آمدن با طبیعت دوگانه خودش — نیمه انسان و نیمه جادوگر، نیمه فانی و نیمه فناناپذیر — است، که او را وارد یک کشمکش و درگیری درونی می کند. البته مشکلات او به همین قضیه ختم نمی شود و سابرینا باید علاوه بر درگیری های شخصی با نیروهایی شیطانی که او و خانواده‌اش، انسان‌ها و دنیایی که در آن ساکن هستند، را تهدید می‌کنند مبارزه کند. او هنوز در ابتدای راه قرار دارد و باید یاد بگیرد که چطور از قدرت های خودش استفاده کند، همزمان هم مجبور است بعنوان یک دختر دبیرستانی معمولی به زندگی خودش ادامه دهد!! — این زندگی دوگانه از بخش های جالب داستان است.

همچنین بخوانید | سریال Chilling Adventures of Sabrina صاحب یک پوستر جدید شد؛

ده اپیزود نخست ایـن سریال در تاریخ ۲۶ اکتبر (مصادف با جمعه ۴ آبان) منتشر می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.