ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ در حال مذاکره برای حضور در ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ/بازسازی Men in Black است

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ در حال مذاکرات اولیه برای حضور در فیلم ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ/بازسازی Men in Black (ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺳﯿﺎﻩﭘﻮﺵ) کمپانی سونی است. شروع بکار این فرانچایز پرطرفدار در سال ۱۹۹۷ بود، با نقش آفرینی به یادماندنی ویل اسمیت و ﺗﺎﻣﯽ ﻟﯽ ﺟﻮﻧﺰ، و به موفقیت بزرگی دست یافت که برای سونی خیلی خوب بود. در این فیلم شاهد حضور دو مامور مخفی بودیم کـه تلاش می کنند تا از زمین در مقابـل تهدیدات بین کهکشانی دفاع کنند، و همین ماجرا موجب خلق لحظاتی اکشن و حماسی در فیلم شد. فیلم اول صاحب دو ادامه شد، اما Men in Black 3 که در سال ۲۰۱۲ پا به گیشه گذاشت، دقیقا همان چیزی نبود که سونی به دنبالش می گشت. 

در عوض، استودیو توجه خودش را بر روی ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑها قرار داد تا بیگانگان مرموز را دوباره به زمین بازگرداند. ایده ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ MIB بـا ۲۱ Jump Street (ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺟﺎﻣﭗ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۲۱) مدتی به میان آمد اما خیلی زود بی نتیجه ماند، و بعد از آن سونی در پی توسعه یک ریبوت کامل رفت. این پروژه نهایتاً صاحب کارگردانی به نام اف. گری گری (ﺳﺮﯾﻊ ﻭ ﺧﺸﻤﮕﯿﻦ ۸) شد، و حالا ممکن است صاحب اولین بازیگر خودش شده باشد.

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ در مذاکرات اولیه با کمپانی سونی است تا در ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Men in Black بازی کند. ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ قرار است در نقش اصلی فیلم ظاهـر شود، که قسمتی از یک گروه خواهد بود. این گزارش ادعا می کند که وقایع فیلم در شهر لندن به وقوع خواهد پیوست، و ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ با دو همکار دیگر همراه خواهد شد. طبق شنیده ها، سونی قصد دارد یک زن سیاه پوست و یک مرد مسن را بعنوان هم تیمی شخصیت ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ انتخاب کند.

ما ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ را بیشتر بعنوان خدای رعد در دنیای سینمایی مارول (MCU) می شناسیم، اما حضور در یک فرانچایز جدید ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که او نیاز دارد. سرنوشت شخصیت او در فرانچایز مارول، بعد از دو فیلم Avengers: Infinity War (انتقامجویان: جنگ ابدیت) و قسمت چهارم بدون عنوان Avengers هنوز نامعلوم است، و کسی نمی داند که دوباره در نقش شخصیت ثور ظاهـر خواهد شد یا نه. پیوستن به یک فرانچایز دیگر حرکت کاری بزرگی برای ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ است، این فرانچایز به دلیل فضایی که دارد به او این امکان را می دهد تا از مهارت هایش در زمینه کمدی هم استفاده کند.

کمپانی سونی امیدوار است که نام ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ باعث جذب نظر جمیت انبوهی به سوی فیلم شود، مخصوصا بعد از اکران موفقیت آمیز Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک). از آنجـا که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ/بازسازی Men in Black قرار است کمی بعد از Avengers 4 پا به گیشه بگذارد، علاقه مندان چشم انتظار سینما می تواننـد خیلی زود دوباره ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ را بر روی پرده مشاهده کنند. اما یک واقعیت جالب وجود دارد؛ آن هم این است که ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ در خارج از دنیای سینمایی مارول بازیگر چندان پولسازی نیست. واضح است که آنها به دنبال تغییر این واقعیت هستند و فرانچایز Men in Black می تواند کمکی برای آن باشد. با توجه به اینکه هنوز دو شخصیت اصلی فیلم بدون بازیگر هستند، بعلاوهِ شرورها و شخصیت های مکمل، طی روزهای آینده افراد زیادی به پروژه خواهند پیوست. اما حالا به نظر می رسد که استودیو یکی از بازیگران فیلمش را یافته است و شاید همین آقای ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ باشد.

قسمت جدید Men In Black هنوز فاقد تاریخ شروع تولید و اکران است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.