اولین نگاه به Extraction فیلم نت‌فلیکسی کریس همسورث

ما طی یکی دو سال اخیر شاهد حضور مشهورترین ستاره‌های هالیوودی در فیلم‌های اختصاصی سرویس استریم نت‌فلیکس بوده‌ایم، فیلم‌هایی که با بودجه‌های بزرگ و قابل توجه ساخته شدند. حال نوبت به خدای رعد رسیده تا وی را در یک فیلم نت‌فلیکسی ملاقات کنیم. طی بهار پیش رو، کریس همسورث را در فیلم اکشن و مهیج Extraction مشاهده خواهیم کرد، او در نقش مردی به نام تایلر ریک ظاهر شده، یک مزدور بازار سیاه که استخدام می‌شود تا پسر دزدیده شده یک جنایت‌کار بین المللی را نجات دهد.

این فیلم مهیج و تماشایی قرار است در تاریخ ۲۴ آوریل (مصادف با جمعه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۹) در اختیار کاربران سرویس استریم نت‌فلیکس قرار بگیرد. Extraction (نجات) فیلمی متفاوت نسبت به کارهای قبلی کریس همسورث است، البته متفاوت از نوع خوب و شک نکنید که عاشق آن خواهید شد. حال از آنجا که مدت زمـان خیلی زیادی تا انتشار این فیلم عنوان مهیج باقی نمانده، وبسایت USA Today نخستین تصاویر رسمی از آن را منتشر کرده تا طرفداران بتوانند نخستین نگاه رسمی خودشان را به ستـاره‌های اصلی فیلم داشته باشند.

همچنین بخوانید | نت‌فلیکس: Six Underground طی ۴ هفته بیشتر از ۸۰ میلیون بیننده داشته!

آقای همسورث در این فیلم به شدت مورد انتظار با دیوید هاربر همبازی شده که وی را بیشتر بخاطر بازی در سریال پرطرفدار Stranger Things (چیزهای عجیب) محصول نت‌فلیکس می‌شناسیم، و بزودی هم وی را در فیلم مارولی Black Widow (بیوه سیاه) ملاقات می‌کنیم. شخصیتی که همسورث در Extraction به تصویر کشیده، یک مزدور با گذشته‌ای تاریک، اصلا شبیه به شخصیت‌های قبلی این ستاره، از جمله ثور، نیست. البته همانطور که اشاره کردیـم این تفاوت از نوع خوبش است و باعث جالب‌تر شدن بازی همسورث شده است.

Extraction

Extraction 2020

سم هارگریو (Atomic Blonde و Bad Choice) کارگردان این فیلم است، او در مورد تلاششان برای متفاوت کردن ثور گفته که «ما تلاش کردیم او را کثیف و خونی کنیم، به وی ته‌ریش اضافه کردیم… اما به نظر می‌رسد که کثیف‌تر و خونی‌تر بودن او را خوشتیپ‌تر کرده است. پس ما شکست خوردیم توی این مورد.» باید اشاره کنیم Extraction اولین فیلم بلندی است که هارگریو کارگردانی کرده، ولی او با پروژه‌های بزرگ و پرهزینه غریبه نیست؛ این فیلم نیز می‌تواند شروع خوبی برایش باشد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از وضعیت پروژه Bright 2 که قرار است توسط نت‌فلیکس ساخته شود؛

فیلم‌نامه این اثر نیز توسط جو روسو نوشته شده که یکی از کارگردان‌های قسمت سوم و چهارم Avengers بود، درک لوک (Captain America: The First Avenger) و گلشیفته فراهانی هم دیگر ستاره‌های Extraction هستند؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline