کریستوفر رابین و رفقای قدیمی در پوستر جدید فیلم Christopher Robin دیزنی

کمپانی دیزنی به دنبال انتشار تریلر جدید فیلم سینمایی لایو-اکشن Christopher Robin (کریستوفر رابین)، یک پوستر جدید و تماشایی هم از آن منتشر کرد. در این پوستر جالب می توانیم کریستوفر را کنار رفقای قدیمی خودش؛ وینی د پو، پیگلت، ایور و تیگر مشاهده کنیم.

تقریبا غیرممکن است که وینی د پو را نشناسید، یا حتی شاید از طرفداران این شخصیت باشید، در هر صورت فرقی ندارد، چون با از راه رسیدن فیلم Christopher Robin به تماشای آن خواهید نشست، چون عنوان لایو-اکشن امسال کمپانی دیزنی است و این قدرت را دارد که شما را به سمت خودش بکشاند، حتی اگر از طرفدارانش نباشید. در این فیلم ﯾﻮﺍﻥ ﻣﮏﮔﺮﮔﻮﺭ شخصیت کریستوفر رابین را به تصویر می کشد، واقع فیلم در سال ۱۹۴۹ می گذرد و این شخصیت را به جنگ جهانی دوم کشانده است، او با توجه به تجربه تلخی که در جنگ داشته و مشغله کاری زیادش، تبدیل به یک آدم معمولی و خسته شده است — ولی کریستوفر نباید اینطور باشد.

حالا که کریستوفر گرفتار مشکلات و استرس زندگی در دنیای واقعی شده، و همیشه مشغول کار است و دیگر خبری از آن کودک باهوش و خوشحال نیست، بنابراین دوستان قدیمی کریستوفر به دیدارش می آیند تا وی را به خود ﻭﺍﻗﻌﯽاش بازگردانند. به این واسطه، شخصیت هایی نام آشنا مثل ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ و دیگر اهالی جنگل ۱۰۰ Acre Wood از فرانچایز انیمیشنی خارج می شوند و پا به دنیای واقعی می گذارند!!

حال از آنجا که زمان زیادی تا شروع اکران Christopher Robin باقی نمانده، — حدود دو ماه — دیزنی مشغول تبلیغ برای فیلم بواسطه انتشار تریلر، تصاویر و پوسترهایی جدید از آن است. در پوستر جدید نیز می توانیم شخصیت های اصلی فیلم را کنار هم مشاهده کنیم؛

همچنین بخوانید: فیلم Boba Fett جنگ ستارگان با همکاری سیمون کینبرگ X-Men نوشته خواهد شد

Christopher robin
پوستر: دیزنی

فیلم سینمایی Christopher Robin توسط ﻣﺎﺭﮎ ﻓﻮﺭﺳﺘﺮ (جنگ جهانی زد) کارگردانی شده است و اکران آن قرار است از سوم آگوست ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۲ مرداد آغاز شود. منتظر انتشار پوستر، تریلر و تصاویر بیشتر از این فیلم باشید…

منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.