تریلر جدید فیلم لایو-اکشن Christopher Robin دیزنی را اینجا تماشا کنید!

آیا شما هم جزو همان دسته از افراد هستید که هر سال منتظر از راه رسیدن فیلم لایو-اکشن جدید دیرنی هستند؟ [من شخصا با تماشای فیلم سیندرلا به این دسته پیوستم] اگر جوابتان مثبت است، پس خوشحال باشید چون وینی د پو و دوستانش قرار است طی تابستان امسال با فیلم سینمایی لایو-اکشن Christopher Robin پا به سینما بگذارند، و اکنون می توانیم تریلرهای تازه منتشر شده از آن را تماشا کنیم — تریلر آمریکایی و تریلر بین المللی.

در فیلم سینمایی Christopher Robin آقای ﯾﻮﺍﻥ ﻣﮏﮔﺮﮔﻮﺭ شخصیت کریستوفر رابین را به تصویر می کشد، او اکنون بزرگ شده و از دوستان قدیمی خودش در جنگل ۱۰۰ Acre Wood فاصله گرفته است. حالا که کریستوفر گرفتار مشکلات و استرس زندگی در دنیای واقعی شده، و همیشه مشغول کار است و دیگر خبری از آن کودک باهوش و خوشحال نیست، دوستان قدیمی کریستوفر به دیدارش می آیند تا وی را به خود ﻭﺍﻗﻌﯽاش بازگردانند.

به این واسطه، شخصیت هایی نام آشنا مثل ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ، ایور، ببر، خرگوش و دیگر اهالی جنگل ۱۰۰ Acre Wood از فرانچایز انیمیشنی خارج می شوند و پا به دنیای واقعی می گذارند. بدون شک مشاهده نسخه لایو-اکشن این شخصیت ها و از همه مهم تر ورودشان به دنیای واقعی خیلی جالب و تماشایی خواهد بود — دیدن اینکه در دنیای واقعی حرف می زنند و راه می روند؛ البته به کمک تریلرهای جدید می توانیم نیم نگاهی به فیلم Christopher Robin و شخصیت های جالب آن داشته باشیم، پس پیشنهاد می شود که حتما نگاهی به این تریلرهای جدید داشته باشید؛

همچنین بخوانید: قسمت سوم Avengers اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم مارول در چین است

نسخه آمریکایی تریلر:

نسخه بین المللی تریلر:

فیلم سینمایی Christopher Robin توسط ﻣﺎﺭﮎ ﻓﻮﺭﺳﺘﺮ (جنگ جهانی زد) کارگردانی شده است و اکران آن قرار است از سوم آگوست ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۲ مرداد آغاز شود.

منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.