تریلر فیلم لایو-اکشن Christopher Robin شروع فروش بلیط را تایید کرده است

ما برای سالهای درازی ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ و دوستانش را بعنوان شخصیت های کارتونی دیزنی می شناختیم، اما حالا به لطف پیشرفت تکنولوژی و موجی عظیم و گیشه خراب کن از فیلم های لایو-اکشن، قرار است شاهد سفر این شخصیت های دوست داشتنی به دنیای واقعی باشیم؛ حال بواسطه تریلر جدید فیلم لایو-اکشن Christopher Robin می توانیم نگاهی اجمالی به ماجراجویی های پیش روی وینی و رفقا داشته باشیم؛ این تریلر همچنین فاش می کند که فروش بلیط آغاز شده است.

وقایع فیلم لایو-اکشن جدید دیزنی در سالهای ۱۹۴۰ میلادی به وقوع می پیوندد، زمانی که کریستوفر (با نقش آفرینی Ewan McGregor) دیگر بزرگ شده و تلاش می کند تا در زندگی خودش تعادل ایجاد کند، چون او اکنون یک پدر و همسر است، و همچنین درگیر مسائل زندگی شده. طبیعتا یک ملاقات دوباره با دوستان قدیمی خودش از جنگل Hundred Acre Wood دقیقا چیزی است که کریستوفر برای برگرداندن زندگی خود به حالت عادی نیاز دارد.

حالا که کریستوفر گرفتار مشکلات و استرس زندگی در دنیای واقعی شده، و همیشه مشغول کار است و دیگر خبری از آن کودک باهوش و خوشحال نیست، دوستان قدیمی کریستوفر به دیدارش می آیند تا وی را به خود ﻭﺍﻗﻌﯽاش بازگردانند. به این واسطه، شخصیت هایی نام آشنا مثل ﻭﯾﻨﯽ ﺩ ﭘﻮ و دیگر اهالی جنگل ۱۰۰ Acre Wood از فرانچایز انیمیشنی خارج می شوند و پا به دنیای واقعی می گذارند!!

این هم از تریلر جدید که با تماشای آن نیم نگاهی به Christopher Robin و اتفاقات جالبش خواهید داشت؛

همچنین بخوانید: تیزر تریلر رسمی فیلم The Favourite منتشر شد؛ چه کسی مورد علاقه است؟

از ستارگان فیلم سینمایی Christopher Robin می توانیم به ﻫﺎﯾﻠﯽ ﺍﺗﻮﻝ (ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ: ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮ)، ﯾﻮﺍﻥ ﻣﮏﮔﺮﮔﻮﺭ (جنگ ستارگان)، ﺗﻮﺑﯽ ﺟﻮﻧﺰ (عطش مبارزه)، ﺟﯿﻢ ﮐﺎﻣﯿﻨﮕﺰ (شیرشاه)، ﭘﯿﺘﺮ ﮐﺎﭘﺎﻟﺪﯼ (دکتر هو)، ﺑﺮﺍﺩ ﮔﺮﺕ، ﻣﺎﺭﮎ ﮔﯿﺘﯿﺲ (سریال شرلوک، بازی تاج و تخت)، ﻭﺭﺍ ﺩﺭیک، ﺳﻮﻓﯽ ﺍﻭﮐﻮﻧﺪﻭ (ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﺨﻔﯽ ﺯﻧﺒﻮﺭﻫﺎ)، ﺗﺮﯾﺴﺘﻦ ﺍﺳﺘﺮﺍﮎ و ﺭﺍﺟﺮ ﺍﺷﺘﻮﻥ-ﮔﺮﯾﻔﯿﺘﺲ اشاره کنیم. این فیلم توسط ﻣﺎﺭﮎ ﻓﻮﺭﺳﺘﺮ (جنگ جهانی زد) کارگردانی شده است و اکران آن قرار است از سوم آگوست ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۲ مرداد آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.