اولین نگاه به چاکی در فیلم ترسناک Child’s Play 2019

شاید باور نکنید، ولی فقط حدود دو مـاه تا شروع اکران یکی از موردانتظارترین فیلم های ترسناک ۲۰۱۹ باقی مانده است؛ ریبوت سینمایی Child’s Play (بازی بچگانه) به کارگردانی لارس کلوبرگ که مدتهاست در انتظار از راه رسیدنـش هستیم. حال با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا روز موعود باقی نمانده، تصویری منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نگاهی دقیق به چاکی جدید داشته باشیم.

اگر به یاد داشته باشید مهر ماه سال قبل بود که کمپانی MGM و Orion اعلام کردند تولید فیلم ریبوت Child’s Play آغاز شده است، بازسازی فیلمی به همین نام که در سال ۱۹۸۸ پا به گیشه گذاشت و آغازگر یکی از مشهورترین فرانچایزهای ترسناک جهان شد. دن مانچینی کسی بود که Child’s Play را خلق کرد، اما نسخه جدید توسط دیوید کتزنبرگ و سث گرم اسمیث ساخته شده است و آنها قصد دارنـد چاکی را به نسل جدید طرفداران فیلم های ترسناک معرفی کند.

همچنین بخوانید | اولین تیزر تریلر از فیلم Child’s Play 2019

بواسطه این تصویر می توانیم نگاهی به طراحی مدرن چاکی داشته باشیم، که بجز بروز بودن تفاوت چندان زیادی با نسخه کلاسیک این عروسک ندارد. البته طرفداران قدیمی بخوبی می دانند که هیچ چیز همان چاکی عصبانی خودمان نمی شود، ولی چون هالیوود این روزها بر محور فیلم های بازسازی شده می چرخد مجبوریم قبول کنیم که چاکی جدید هم می تواند حرف هایی برای گفتن داشته باشد. یک نگاه بیاندازید:

Child's play 2019

وقتی صحبت از ریبوت (بازآفرینی) یک فرانچایز پرطرفدار می شود، باید انتظار واکنش های منفی از سوی طرفداران قدیمی را داشته باشیم. اما در مورد Child’s Play کمی جدی تر است چون نه تنها اقدام به بازسازی این فیلم بدون دخالت هیچکدام از خالقین سری اصلی کرده اند، بلکه دن مانچینی خالق و نویسنده Child’s Play 1988 به شخصه مشغول کار بر روی سریال Chuky (ادامه فیلم های قبلی) برای شبکه Syfy است. بنابراین نباید انتظار داشته باشیم که عاشقان قدیمی چاکی برای تماشای فیلم جدید به سینما بروند، در واقع استودیو بهتر است بیشتر بر روی نسل جدید طرفداران فیلم های ترسناک و اسلشر حساب باز کند.

در خلاصه داستان رسمی فیلم ترسناک Child’s Play آمده است که “بازی بچگانه داستان یک مادر (پلازا) را دنبال می کند که برای تولد به پسرش (بیتمن) یک عروسک هدیه می دهد، بدون اطلاع از طبیعت بسیار شیطانی آن.” این داستان کاملا مشابه نسخه کلاسیک فیلم که در سال ۱۹۸۸ اکران شد می باشد.

همچنین بخوانید | سریال Child’s Play شبکه Syfy فعلا Chucky نام دارد؛

از بازیگران این فیلم می توانیم به مارک همیل (جنگ ستارگان) گوینده شخصیت چاکی، ﮔﺎﺑﺮﯾﻞ ﺑﯿﺘﻤﻦ (Benji) در نقش اندی بارکلی، ﺁﺑﺮﯼ ﭘﻼﺯﺍ (سریال Legion) در نقش مادر اندی، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﺗﺎﯾﺮﯼ ﻫﻨﺮﯼ (سریال This Is Us)، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﯾﻮﺭﮎ، ﻧﯿﮑﻮﻝ ﺍِﻧﺜﻨﯽ، Beatrice Kitsos و Ty Consiglio (اعجوبه) اشاره کنیم. اکران فیلم ترسناک Child’s Play از تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۳۱ خرداد ۹۸) آغـاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.