سریال ترسناک Chucky به شبکه Syfy می آید؛ خلاصه داستان رسمی منتشر شد

چاکی دوباره برگشته، خوشحال باشید اما بترسید؛ کمتر از یک سال قبل فیلم سینمایی Child’s Play روی پرده رفت که در واقع تلاشی بود برای ریبوت فرانچایز کلاسیک بازی بچگانه. نسخه ۲۰۱۹ بر پایه اولین فیلم Child’s Play ساخته بود اما یک سری تفاوت های آشکار نسبت به آن داشت، مثلا چاکی در این فیلم تبدیل شده بود به یک عروسک مدرن و در آن دیگر خبری از انتقال روح نبود. در Child’s Play 2019 که توسط لارس کلوبرگ کارگردانی شده بود مارک همیل (Star Wars) بجای چاکی صحبت کرد، که جالب بود و شکی در عملکرد این ابرستاره نداریم، اما اگر جزو طرفداران مجموعه اصلی باشید هنوز براد دوریف را ترجیح می دهید!

وقتی که خبر ساخته شدن ریبوت Child’s Play فاش شد، بسیاری از طرفداران ناراحت شدند چون می توانست به معنی یک خداحافظی با چاکی اصلی باشید، اما خوشبختانه معنی متفاوتی می داد؛ همزمان با ریبوت شدن بازی بچگانه توسط کمپانی Orion Pictures، سازندگان اصلی Child’s Play مشغول کار بر روی بازگرداندن چاکی بوده اند. ریبوت که شکست خورد و به نظر نمی رسد آینده ای در سینما داشته باشد، اما چاکی بی ترتیب و خون‌خوار قرار است بازگردد، این بار با یک سریال ترسناک. ما مدت زمان زیادی است که می دانیم دن مانچینی نویسنده اولین فیلم Child’s Play (و کارگردان فیلم های اخیر فرانچایز) مشغول کار بر روی سریال Chucky است و قصد دارد آن را از طریق شبکه Syfy به دست طرفداران برساند‌.‌

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم ترسناک جدید جیمز وان به پایان رسید؛ (Malignant)

خب، از جزئیات هنوز اطلاعی نداریم اما طبق شنیده ها کاری که دن مانچینی انجام داده مورد پسند شبکه Syfy قرار گرفته و قرار است فصل اول سریال Chucky را تولید کنند. این خبر کم‌تر از یک سال بعد از اینکه SYFY اعلام کرد حقوق ساخت سریال برای چاکی را به دست آورده فاش شده، که برای طرفداران یک خبر عالی و شگفت انگیز محسوب می گردد، که ماه ها است منتظر شنیدن آن هستیم. دن مانچینی قرار است این سریال را بسازد، او بعنوان نویسنده اصلی و تهیه‌کننده اجرایی سریال Chucky انتخاب شده، و کارگردان نخستین اپیزود آن می باشد.

سریال Chucky

در این سریال که بطور رسمی Chucky نام گرفته و فصل اول آن قرار است ساخته شود، بعد از اینکه عروسکی قدیمی سر از یک حراجی حومه شهری در می‌آورد، یک شهر آمریکایی ساده و دلپذیر آمریکایی به هرج و مرج کشیده می شود، چرا که یک سری از جنایت های وحشتناک باعث فاش شدن رازها و ریاکاری های شهر می گردد.‌ در این میان، از راه رسیدن دشمن ها و متحدانی از گذشته چاکی، خطر برملا شدن حقیقت پشت جنایت ها را افزایش می دهد، همچنین خاستگاه گفته نشده این عروسک شیطانی بعنوان یک بچه بـظاهر معمولی که به طریقی تبدیل شده به هیولایی بدنـام.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر & پوستر رسمی فیلم ترسناک A Quiet Place 2 (مکان آرام)؛

خلاصه داستان Chucky تایید می کند که قرار است در آن شاهد حضور شخصیت هایی از گذشته چاکی باشیم، پس احتمالا تعدادی چهره آشنا را ملاقات خواهیم کرد. تاریخ شروع پخش این سریال هنوز توسط Syfy تایید نشده (شاید اواخر امسال و شاید ۲۰۲۱) و خبری هم از بازیگران حاضر در آن نداریم؛ پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.