اولین تریلر رسمی از فصل دوم سریال Cloak & Dagger

اولین تریلر رسمی از فصل دوم سریال مارولی Cloak & Dagger (شنل و خنجر) که توسط شبکه Freeform پخش می شود منتشر شد؛ بواسطه تماشای این تریلر متوجه می شویم که چه چیزی در انتظار تندی (با نقش آفرینی Olivia Holt) و تیرون (Aubrey Joseph) است. اگر به یاد داشته باشید تابستان سال قبل بود که فصل نخست این سریال لایو-اکشن روی آنتن شبکه Freeform رفت و مورد استقبال طرفداران قرار گرفت. حال و هوای این سریال برای نوجوان ها عالی بود و شیمی بین دو بازیگر اصلی آن هم قطعا در کسب این موفقیت بی تاثیر نبوده است. فصل نخست بطور کامل ما را با خاستگاه تندی و تیرون آشنا کرد، دو نوجوانی که در مسیر تبدیل شدن به شنل و خنجر قرار دارند.

بعد از موفقیت های فصل اول، Freeform اعلام کرد که سریال برای فصل دوم بازخواهد گشت، حال مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش فصل جدید باقی نمانده است. تولید اپیزودهای جدید از پاییز امسال آغاز شد و حالا هم شبکه شروع کرده به تبلیغات برای فصل دوم. Freeform به تازگی تاریخ شروع پخش دومین فصل Cloak & Dagger را اعلام کرده است، سپس هم شاهد انتشار تصاویری جدید بوده ایم و حالا نوبت به تریلر رسیده.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال Cloak & Dagger

همانطور که انتظار داشتیم، Freeform و Marvel نخستین تریلر از فصل دوم سریال Cloak & Dagger را منتشر کردند، تریلری که نشان می دهد قهرمان های داستان بیشتر از گذشته قدرت های خودشان را درک کرده اند. فصل اول به روایت داستان خاستگاه شنل و خنجر پرداخت، آنها حتی شهر محل زندگی خودشان را هم نجات دادند اما در فصل دوم این نوجوان بیشتر از گذشته برای مبارزه با جرم و جنایت تلاش می کنند. البته در ایـن فصل آنها باید با ﺑﺮﯾﺠﯿﺪ ﺍﻭﺭﺍﯾﻠﯽ (با بازی Emma Lahana) هم سر و کله بزنند که به دنبال حوادث پایانی فصل نخست اکنون تبدیل به ﻣﯿﻬﻢ (Mayhem) شده است.


متاسفانه ۲۰۱۹ سال چندان شلوغی برای سریال های مارولی نیست، چون نتفلیکس که تمام سریال های لایو-اکشن مرتبط با دنیای سینمایی مارول خودش را لغو کرده و اکنون تنها فصل سوم Jessica Jones (جسیکا جونز) روی آنتن نرفته، شبکه ABC هم مثل سال گذشته فقط Agents Of Shield (ماموران شیلد) را دارد و در این میان Hulu می ماند با فصل سوم Runaways (فراری ها) که پخش آن هنوز کامـلا قطعی نشده و شبکه FreeForm با فصل سوم Cloak & Dagger. پس این می تواند یک فرصت خوب برای این سریال تازه نفس باشد تا خودش را بیشتر از گذشته نشان دهد؛

همچنین بخوانید | سریال Runaways مارول توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده؛ ظاهرا

در انتها باید اشاره کنیم کـه پخش فصل دوم Cloak & Dagger از تاریخ ۴ آوریل (مصادف با پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۸) آغـاز خواهد شد، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


منبع: freeform

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.