سریال Cloak & Dagger برای فصل دوم تمدید شد؛ پخش بهار 2019

0

بازیگران و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Cloak & Dagger طی پنل این سریال در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۸ تایید کردند که تازه ترین سریال مارول برای فصل دوم تمدید شده است. Cloak & Dagger آخرین سریال Marvel TV است، یک مجموعه تلویزیونی درام با نقش آفرینی ﺍﻭﻟﯿﻮﯾﺎ ﻫﻮﻟﺖ و ﺁﺑﺮﯼ ﺟﻮﺳﯿﻒ.

شخصیت های “شنل & خنجر” توسط ﺑﯿﻞ ﻣﺎﻧﺘﻠﻮ و ﺍﺩ ﻫﻨﯿﮕﻦ خلق شدند، در سال ۱۹۸۲، و مارول برای مدت ها در نظر داشت تا این دو قهرمان را به دنیای سینمایی مارول (MCU) بیاورد. این آرزو بعد از سالها به لطف ورود چشمگیر مارول به تلویزیون ممکن شد، در نهایت شبکه Freeform مسئولیت پخش نسخه تلویزیونی Cloak & Dagger را برعهده گرفت.

واضح است که مارول به Cloak & Dagger افتخار می کند، یک سریال تماشایی و زیبا که قدرت کاوش در عمق مشکلات اجتماعی را دارد. مدتی قبل بود که شنیدیم Marvel Television تصمیم دارد یک پنل برای این سریال در همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال برگزار کند، و بیشتر طرفداران می دانستند این چه مفهومی دارد. طی این همایش مارول اعلام کرد که سریال برای فصل دوم تمدید شده و قرار است بهار ۲۰۱۹ بازگردد.

همچنین بخوانید: فیلم Morbius سونی: اولین اطلاعات از شرور فیلم و زمان آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری

سریال Cloak & Dagger

بدون شک Cloak & Dagger سریال خاصی است، سازندگان با استفاده از شخصیت های خیالی داستان به نام تندی و تیرون کاوشی داشته اند در مشکلات دنیای واقعی مثل نژادپرستی و تعرض. اصل داستان در یک طرف درباره تیرون است که بعد از گذشت هشت سال هنوز مشغول دست و پنجه نرم کردن با غم مرگ برادرش می باشد و تلاش می کند تا عامل مرگ او را پیدا کند، در طرف دیگر تندی متوجه خطرناک بودن قدرت های خودش می شود، مخصوصا زمانی که در خطر قرار می گیرد و می خواهد از خودش دفاع کند. Cloak & Dagger به هدفی کـه داشت رسید و توانست در جلب نظر طرفداران موفق باشد، حال چیزی که خیلی از عاشقان مارول تشنه دیدن آن هستند ارتباط این سریال با Runaways کمپانی Hulu است.

در حال حاضر فقط می دانیم که فصل دوم ساخته می شود و در بهار ۹۸ به دست طرفداران می رسد، بزودی اطلاعات بیشتری از آن فـاش خواهد شد، پس همراه ما باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.