اولین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال Cloak & Dagger

ماه آوریل کـه از راه برسد، پخش فصل دوم Cloak & Dagger (شنل و خنجر) توسط شبکه Freeform آغاز خواهد شد؛ بسیاری از طرفداران مارول اکنون منتظر فصل جدید این سریال تماشایی هستند. در فصل دوم باری دیگر با تیرون (Aubrey Joseph) و تندی (Olivia Holt) همراه می شویم که در مقابل خطرات جدیدی قرار میگرند، آنهـا هنوز در حال کاوش درون قدرت های خودشان هستند.

حال از آنجا که مدت زمان چندان زیادی تا ماه آوریل باقی نمانده، مارول با انتشار چند تصویر جالب شروع کرده به تبلیغ برای این سریال به شدت مورد انتظار؛ اما این تازه شروع ماجراست و بزودی شاهد انتشار یک تریلر کامل از فصل دوم Cloak & Dagger خواهیم بود که بواسطه نیم نگاهی به حوادث پیش رو خواهیم داشت.

همچنین بخوانید | سریال Runaways مارول توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده؛ ظاهرا

فصل اول Cloak & Dagger فوق العاده نبود و سازندگان سریال می توانستنـد خیلی بهتر عمل کنند، اما آنها تصمیم گرفتند که فصل نخست را فقط و فقط به روایت خاستگاه تندی و تیرون اختصاص دهند. پس، کاملا طبیعی است که فصل دوم ماجرای جالب و جذاب تری داشته باشد چون این دو نوجوان وارد مسیری شده اند که در نهایت آنها را تبدیل به دو ابرقهرمان می کنـد [البته شنل و خنجر را نمی توانیم جزو ابرقهرمـان ها محسوب کنیم]. در بیشتـر تصاویر جدید هم تندی و تیرون را مشاهده می کنیم که ظاهرا وارد یک پارتی شده اند.

فصل دوم Cloak & Dagger

Cloak & Dagger

با وجود اینکه آنها لباس های ابرقهـرمانی خودشان را بر تن نکرده اند، لباس مشکی تیرون و پیراهن سفید تندی خودش می تواند نمادی برای روشنایی و تاریکی شنل و خنجر باشد. در یکی از تصاویر هم دست نورانی تندی نمایان است که به نظر می رسد قصد ساختن یک خنجر نورانی را داشته باشد [یا شاید یک کار دیگر] ولـی معلوم نیست چرا.

اگـر به یاد داشته باشید، تندی و تیرون طی وقایع فصل نخست به سختی کنار هم قرار می گرفتند و چندان علاقه ای هم به همراهی یکدیگر نداشتند، اما تصاویر جدید تایید می کنند که آنها اکنون خیلی بهم نزدیک تر شده اند. شنل و خنجر در فصل نخست امکان دست زدن به همدیگر را نداشتند، اما در یکی از تصاویر دست هم را گرفته اند؛ این اتفاق نشان می دهد که تندی و تیرون خیلی زود تبدیل به همان ابرقهرمان هایی خواهنـد شد که ما بواسطه کتاب های مصور مارول می شناسیم.

همچنین بخوانید | سریال مارولی Howard the Duck توسط Hulu منتشر خواهد شد؛

شنل و خنجر

سریال Cloak & Dagger

ما در فصل نخست با ﺑﺮﯾﺠﯿﺪ ﺍﻭﺭﺍﯾﻠﯽ (با نقش آفرینی Emma Lahana) آشنا شدیم که ﯾﮏ ﺍﻓﺴﺮ ﭘﻠﯿﺲ ﺧﻔﻦ ﻭ خیلی جدی است، او طی حل یکی از پرونده هایش با ﮐﻠﻮﮎ ﻭ ﺩﺍﮔﺮ آشنا می شود. ﺑﺮﯾﺠﯿﺪ حتی از قدرت های تیرون مطلع می گردد و برای گیر انداختن یک پلیس فاسد که برادر تیرون را به قتل رسانده با او متحد می شود. حال، با توجه به حوادث پایانی فصل نخست، ﺑﺮﯾﺠﯿﺪ قرار است تبدیل به یک وجلنتی به نام ﻣﯿﻬﻢ (Mayhem) شود که در کتاب های مصور، یک شورشی ﺳﺒﺰ ﺭﻧﮓ می باشد که در پی ﺩﻧﺒﺎﻝ انتقام ﮔﺮﻓﺘﻦ است، اما هنوز نمی دانیم که برای خلق نسخه تلویزیونی این شخصیت تا چه اندازه به منابع اصلی متعهد بوده اند.

شنل و خنجر

پخش فصل دوم Cloak & Dagger از تاریخ ۴ آوریل (مصادف با پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۸) آغـاز می شود، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.


منبع: مارول

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.