چه انتظاری از فصل دوم سریال مارولی Cloak & Dagger داریم؟

مدت زمان چندان زیادی تا شروع پخش فصل دوم سریال مارولی Cloak & Dagger (شنل و خنجر) باقی نمانده، به همین دلیل باید تکلیف خودمان را روشن کنیم که چه انتظاری می توانیم از فصل پیش رو داشته باشیم. وقایع این سریال در دنیای سینمایی مارول (MCU) اتفاق می افتد، در واقع Cloak & Dagger تنها یکی از چندین سریال لایو-اکشنی است که مارول طی چند سال اخیر آن را تولید کرده؛ البته به این یکی هیچکدام از آنها روی آنتن شبکه Freeform نرفته اند. تمرکز Cloak & Dagger بر روی دو نوجوان به نام های تندی ﺑﻮﻭﻥ (Olivia Holt) و ﺗﺎﯾﺮﻭﻥ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ (Aubrey Joseph) قرار دارد که متوجه می شوند دارای قدرت های فرابشری هستند. سازندگان سریال تمرکز فصل نخست را بر روی ارتباط این دو نفر و قدرتهای آنها قرار دادند، به همین واسطه ما بطور کامل از خاستگاه این قهرمانهای آینده مطلع شدیم.

حال در فصل دوم قرار است با داستان مهیج تری روبرو شویم و این دو نوجوان ابرقدرت را در میدان عمل مشاهده کنیم؛ به دنبال پخش فصل نخست و موفقیت هایی که کسب کرد، Freeform خیلی زود فصل دوم Cloak & Dagger را سفارش داد که کاملا قابل انتظار بود. ما تا همین حالا اطلاعات چندان زیادی از وقایع پیش رو نداریم و هر چیزی که می دانیم از تریلرهای منتشر شده نشات گرفته است. طبق همین اطلاعات نچندان زیاد، می دانیم که شنل و خنجر در فصل جدید باید با ﺑﺮﯾﺠﯿﺪ ﺍﻭﺭﺍﯾﻠﯽ (با بازی Emma Lahana) سر و کله بزنند که به دنبال حوادث پایانی فصل نخست اکنون تبدیل به ﻣﯿﻬﻢ (Mayhem) شده است.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از فصل دوم سریال Cloak & Dagger

فصل دوم Cloak & Dagger سال قبل جلوی دوربین رفت اما تاکنون چیزهای زیادی از وقایع پیش رو فاش نشده است. با این حساب طرفداران نمی توانند در مورد جزئیات فصل دوم صحبت کنند، اما با این وجود به نظر شما ما باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشیم؟؟

تاریخ انتشار: Freeform تایید کرده که پخش فصل دوم قرار است از تاریخ ۴ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۸) آغاز شود. Freeform و Marvel قصد دارند پخش این سریال را با روی آنتن بردن همزمان دو اپیزود نخست آغاز کنند که روشی تضمین شده برای افزایش درصد موفقیت محسوب می شود. فعلا اطلاعات داستان یا حتی عنوان های دو اپیزود آغازین فصل دوم سریال Cloak & Dagger فاش نشده ولی ما یک سری ایده در مورد شروع داستان و وقایع پیش رو داریم.

شنل و خنجر

همچنین بخوانید | سریال Runaways مارول توسط Hulu برای فصل سوم تمدید شده؛ ظاهرا

تریلر فصل دوم: Freeform تاکنون یک تریلر جالب و مهیج از فصل جدید Cloak & Dagger منتشر کرده است که تایید می کند تندی و تیرون اکنون قدرت های خودشان را بهتر میشناسند و پا به مسیری گذاشته اند که در نهایت آنها را تبدیل به ابرقهرمان های محافظ شهر New Orleans می کند. آنها با هم تمرین می کنند تا یاد بگیرند که توانایی انجام چه کارهایی را دارند، وقتی که تنها یا با هم هستند. از طرفی، طبق اطلاعاتی که از تریلر استخراج کردیم، متوجه شدیم که شنل و خنجر طی اپیزودهای پیش رو تلاش می کنند تا با استفاده از قدرت های خودشان به آدم های مختلف کمک کنند.

اینطور که متوجه شدیم، شنل و خنجر هدفی مشابه ﺑﺮﯾﺠﯿﺪ ﺍﻭﺭﺍﯾﻠﯽ دارند اما روش آنها برای رسیدن به آن کاملا متفاوت است و همین اختلاف به احتمال قوی این متحدهای سابق را روبروی هم قرار می دهد. او که اکنون تبدیل به ﻣﯿﻬﻢ شده برای این بتواند به هدفش برسد از انجام هیچ کاری دریغ نمی کند، حتی اگر کشتن آدم بدها باشد. تریلر دقیقا تایید کرد که طی مسیر اختلاف هایی بین تندی و تیرون بر سر قبول یا قبول نکردن روش های خانم اورایلی پیش می آید، بنابراین آنها باید مدتی را به تنهایی کار کنند قبل از اینکه دوباره متحد شوند و شهر را نجات دهند. میهم به نظر می رسد که شرور اصلی فصل دوم باشد، اما نویسندگان سریال پیش از این نوید معرفی یک شخصیت جدید به نام آقای جیپ (Mr. Jip) را داده اند، و همچنین وقایع غافلگیرکننده دیگر.

همچنین بخوانید | قلمرو کوانتومی در آینده دنیای سینمایی مارول نقش مهمی دارد؛

شنل و خنجر

فصل سوم: Freeform تاکنون در مورد برنامه های خوش برای فصل سوم سریال Cloak & Dagger صحبتی نکرده، اما به نظر نمی رسد که مارول یا حتی خود شبکه علاقه ای برای پایان دادن به این سریال داشته باشند. می توانیم ادعا کنیم سرنوشت این سریال مقدار زیادی به عملکرد فصل دوم بستگی دارد، و البته این مارول چه برنامه ای برای آینده دارد. ولی با توجه به وقایع فصل دوم، اگر تمدید اتفاق بیافتد [که به احتمال ۵۰% می افتد] نویسندگان سریال می توانند کاوش عمیق تری در کمیکهای شنل و خنجر داشته باشند چون حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. Hulu که سریال مارولی خودش Runaways را برای فصل سوم تمدید کرده ظاهرا قصد پایان دادن به آن را ندارد، پس بعید نیست Freeform هم به تولید Cloak & Dagger همچنان ادامه دهد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر طی روزهای آینده باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.