تریلر و پوستر فیلم اکشن Close محصول نتفلیکس

خانم ﻧﻮﻣﯽ ﺭﺍﭘﺎﺱ که وی را بیشتر بخاطر بازی در فیلم The Girl With the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) می شناسیم، در تریلر و پوستر فیلم اکشن-مهیج Close محصول Netflix یک بادیگارد کله خر است؛ این فیلم یکی دیگر از پروژه های بزرگ Netflix برای ﺭﺍﭘﺎﺱ می باشد، بعد از اینکه در فیلم فراموش نشدنی What Happened to Monday (چه اتفاقی برای دوشنبه رخ داد) و عنوان فانتزی/علمی-تخیلی Bright (درخشان) نقش آفرینی کـرد.

خانم ﻧﻮﻣﯽ ﺭﺍﭘﺎﺱ قبل از اینکه پا به فیلم های اکشن پرهزینه آمریکایی بگذارد؛ او در فیلم هایی که بر پایه سری کتاب های Millennium (هزاره) نوشته ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪﻧﮕﺎﺭ ﺳﻮﺋﺪﯼ ﺍﺳﺘﯿﮓ ﻻﺭﺳﻦ ساخته شدند بازی کرد؛ The Girl with the Dragon Tattoo و The Girl Who Played with Fire (دختری که با آتش بازی کرد)، سپس The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻻﻧﻪ ﺯﻧﺒﻮﺭ ﻟﮕﺪ ﺯﺩ). در سال ۲۰۱۲ او در فیلم علمی-تخیلی Prometheus به کارگردانی ریدلی اسکات نقش یک کاوشکر فضا به نام الیزابت شاو را بازی کرد. حضور در فیلم های مهیجی مثل Dead Man Down (ﻣﺮﺩﯼ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺯﻭﺍﻝ) و Unlocked (باز شده) شروع بازی در فیلم های اکشن بود.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی فیلم ترسناک The Prodigy؛ یک اعجوبه از نوع خطرناک!

حال این ستاره در یکی از فیلم های جدید Netflix بازی کرده است، او در نقش یک بادیگارد بسیار سختکوش ظاهر شده که وظیفه دارد از یک زن بسیار پولدار (با بازی Sophie Nélisse) محافظت کند. این فیلم تحت عنوان Close توسط خانم Vicky Jewson (فیلم Born of War) کارگردانی شده است. این فیلم با الهام گرفتن از یک بادیگارد زن مشهور به نام Jacquie Davis ساخته شده، اکنون نیز می توانیم نگاهی به تریلر و پوستر آن داشته باشید:


Close 2019

از بازیگران فیلم Close می توانیم به ﺍﯾﻨﺪﯾﺮﺍ ﻭﺍﺭﻣﺎ (سریال Game Of Thrones)، ﺳﻮﻓﯽ ﻧﯿﻠﯿﺲ (فیلم ﮐﺘﺎﺏﺩﺯﺩ)، ﺍﯾﺌﻮﯾﻦ ﻣﮏﮐﯿﻦ (شیفت شب)، Charley Palmer Rothwell (ﺩﺍﻧﮑﺮﮎ)، ﺁﮐﯿﻦ ﮔﺎﺯﯼ (Yardie)، ﺍﻭﻟﯿﻮﯾﺎ ﺟﻮﺳﻦ (Born Of War) و ﻻﺭﻥ ﻫﺮﯾﺲ اشاره کنیم. با نگاهی به تریلر Close متوجه می شویم که یکی از فیلم های اکشن خوب امسال است و خانم ﻧﻮﻣﯽ ﺭﺍﭘﺎﺱ نیز مثل همیشه سنگ تمام گذاشته؛ او آموزش دیده تا محافظت کند، متولد شده تا جان سالم بدر ببرد!

همچنین بخوانید | دومین تریلر رسمی از فیلم ترسناک Happy Death Day 2U

فیلم Close در تاریخ ۱۸ ژانویه (جمعه ۲۸ دی ماه) در اختیار طرفداران قرار می گیرد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.