ﻓﯿﻠﻢبرداری The Conjuring 3 قرار است در تابستان 98 آغاز شود؛


فیلم سینمایی The Conjuring 3 (احضار) تازه ترین عنوانی است که در بستر دنیای اشتراکی Conjuring در حال توسعه می باشد و طبق شنیده ها تیم تولید آن قرار است از تابستان سال جاری میلادی برای شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری دور هم جمع شوند. آقای مایکل چیوس (The Curse of La Llorona) کارگردان این فیلم است و جیمز وان که خودش دو فیلم قبلی این مجموعه را کارگردانی کرده بود در پروژه جدید تنها بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ حضور دارد. وقایع سری فیلمهای The Conjuring بر محور دو محقق به نام های اد و لورن وارن می چرخد که بر روی وقایع فراطبیعی تحقیق می کنند، این دو شخصیت اقتباسی از یک زوج محقق و نویسنده در زمینه مسائل فراطبیعی می باشند.

قسمت نخست The Conjuring در سال ۲۰۱۳ پا به گیشه گذاشت و بعد از آن صاحب چهار ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف شد، در ابتدا فیلم Annabelle (آنابل) محصول ۲۰۱۴ روی پرده رفت که با نقدهای چندان خوبی روبرو نشد اما به فروش مناسبی دست یافت، فیلم جدید این فرانچایز، The Nun (راهبه) محصول ۲۰۱۸ هم سرنوشتی مشابه را تجربه کرد. ولی Annabelle: Creation (آنابل: آفرینش) تبدیل یک موفقیت غافلگیرکننده شد، قسمت سوم این فیلم هم قرار است بزودی پا به گیشه بگذارد. طبق اظهارات جیمز وان، Annabelle 3 مانند فیلم های سری Conjuring است و احساسی مشابه آنها دارد، در این فیلم و البته قبل از آن در The Conjuring 3 شاهد حضور وارن ها خواهیم بود.

همچنین بخوانید | تولید فیلم سینمایی Annabelle 3 رسما به پایان رسید؛

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی DiscussingFilm، تصویربرداری این فیلم قرار است از تابستان سال ۹۸ آغاز شود، تیم تولید از سوم ژوئن ۲۰۱۹ در شهر آتلانتا برای استارت فاز تولید گرد هم خواهند آمد. پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا قرار است باری دیگر در نقش اد و لورن وارن ظاهر شوند، اینطور که در اطلاعات منتشر شده از داستان این فیلم آمده، قسمت سوم بر پایه ماجرای محاکمه آرن شین جانسون (Arne Cheyenne Johnson) ساختـه می شود.

احضار

با این حساب The Conjuring 3 فیلم ۲۰۲۰ فرانچایز احضار خواهد بود که در حال حاضر اطلاعات زیادی از دیگر بازیگران آن نداریم، اما قبل از شروع تولید باید خبرهای دقیق تری در ارتباط با این فیلم فاش شود. با وجود اینکه دو قسمت قبلی هر عناوین موفق و پرفروشی بودند، The Conjuring 3 قرار است یک پایان برای ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ خودش باشد. البته پایان این مجموع به مفهوم پایان کار فرانچایز احضار نیست و ممکن است در آینده شاهد تولید عناوین جدید دیگری باشیم. اکنون حدود سه سال می شود که وارن ها را مـلاقات نکرده ایم، اگر بازگشت آنها با یک موفقیت تجاری همراه باشد بعید نیست در آینده کاوش بیشتری درون پرونده های آنها صورت بگیرد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: The Nun اکنون ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم فرانچایز «احضار» است!

با توجه به محدود اطلاعاتی که داریم، به نظر می رسد The Conjuring 3 قرار است تفاوت آشکاری با دو قسمت قبلی، و حتی دیگر عناوین فرانچایز داشته باشد. ما هنوز از تاریخ شروع اکران این فیلم اطلاع نداریم ولی Annabelle 3 از تاریخ ۳ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت؛ وقایع این فیلم در خانه وارن ها اتفاق می افتد، اتفاق ها وقتی آغاز می شوند که آنابل پا به موزه شخصی آنها می گذارد.


منبع: DiscussingFilm

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.